Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Segitséééég . Szerintetek...

Segitséééég . Szerintetek kozeledik a szulés napja? Nagyon félek, mivel elso baba.

Figyelt kérdés
Pár napja eros vizes folyásom jelentkezett,nem sárgás, nem ragados, csak vizes. azt hittem h a magzatviz, de az orvos megvizsgált és azt mondta még zárva vagyok, tehát magzatviz nem lehet. a melleimbol elkezdett csurogni a tej, láthaoan száll lejjebb a hasam és tobbet is gorcsolok.
2010. szept. 1. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Nem akartál gyereket?

Nem ijesztgetlek de ennél már csak rosszabb lesz ha igy állsz hozzá.


Nem kell félni pánikolni meg egyenesen felesleges.

Ha majd megszületik a babád Ő is nagyon nyügös lesz ha érzi rajtad a feszültséget.


Olvass utánna hogy mire számithatsz.

2010. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok, csak a 3-ik babával. Nekem császárom lesz, és én most nagyon félek:(((((((((((
2010. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elso válaszolo, nem nagyon értlek. mibol gondolod h nem akartam a picit??? o a mindenem és nem tole vagy az anyaságtol félek, hanem a szuléstol, ami értheto és attol, h minden rendben legyen a picivel.

Csak annyit szeretnék tudni, h kozeleg e már a szulés, mert akkor ugy készulok.

2010. szept. 1. 10:49
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Kedvesem nem szabad felni, annak a babanak kikell onnan jonnie!

Figyelj setalj, setalj....Amikor igy teszel, akkor konnyen fogsz szulni, de gyorsan meg is indul a szules,

de setalj, ha mar faradt vagy pihenj, aztan ujra setalj!

Itt most a cel, hogy szembebe nezel a babadnak, talalkozni szeretnel Vele nem?

2010. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem megbántani akartalak de nagyon úgy tünt hogy úúúúúúúúúúúristen most mi lesz..



-tehát akkor mégegyszer.-


amig még bennt van a baba olvass utánna a kérdéseidnek itt de nem kell megijedni. Az anyaság természetes dolog és nem kell félni semmitől hidd el hogy megszületik és a második héten már profi leszel és nem lesz időd megijedni


a stresszt azért irtam hogy ne idegeskedj mert tényleg megérzi a baba.

2010. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsanat, de nem a soraidbol nem derul ki, hogy mikorra varhato a szules.

Nos, hogy a baba mikor fog jonni, iil.a szules kezdete az nem szokott altalanos lenni, mivel mindig mas, es minden embernel mas, ezert nem volt egy jo otlet, hogy itt a forumon kerdezel ilyesmit, mivel most mindenki leirja a tapasztalatat, s Te meg megjobban fogsz felni!


En sohasem feltem, tobbszor szultem. Az elsonel azert nem tudtam felni, mert nem tudtam mitol kell felni.

A tobbitol mar azert nem feltem,mert tudtam, hogy mire szamithatok.


Viszont amit komolyan tudok Neked ajanlani, az, hogy mozogjal, En pl. estei szules elott, a kertet locsoltam,

mert nem volt meg kedvem bemenni a korhazba!

Az ules a legrosszabb, mivel a mozgassal segited, megkonnyited a tagulast is, de ne ulj vagy fekudj, mivel

az a legrosszabb amit tehetsz.

Seta es a lepcsozes az, ami nagyon jo szules elinditonak, de csak akkor, ha mar itt az ideje!

2010. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

èn a 38-ik hétben vagyok és tök együttérzek veled.


Már mindent elolvastam amit csak tudtam a szülésröl, szülésfelkészítöre járunk minden héten 2 óra.


De pl ma regel elkezdtem enyhén vérezni és foggalmam sem volt mit csináljak. Aztán a dokim behívott ctg-re és nyílik a méhszáj de akár a napokban megszülehtek de akár hetek is eltelhetnek.


Volt olyan ismerösöm aki azt nem tudta hogy a magzatvíz kezdett elmenni, mert mindnehol azt mondták az észre vehetö, mert sok, na neki csak éppen hogy folydogált.


vagy is annyira eltérö mindenkinél, hogy az embernek foggalma sincs hogy egy egy tünet mi.


ne félj, ha nem tudod mi van hívd a dokidat vagy akar a korház szülészetét is ha nem vagy biztos. mond el mi a tünet és ök segítenek.


nekünk az elökészítön azt mondták inkább menjünk be falsra, aztán haza üldenek ha még sem.

2010. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szinte végig feküdtem a szülésem alatt, mert a szülésznő rátett nst-re, és rajta felejtett, másfél óra múlva rám nézett, a gépen nem látott fájást, mondta, h ne hisztizzek, csendben voltam, csak a könnyei folytak, fél óra múlva újra rátettek, újabb egy órát rajtam volt, addigra már nem láttam a fájdalomtól, megnézte újra a szülésznő, közölte, h ebből egyhamar nem lesz baba, mikor már sírva kértem, h csináljanak valamit, hívják be orvosomat, vagy bármi, akkor megvizsgált, és nem volt méhszáj. Egy ujjnyival mentem be.


Szóval nekem nem kellett járkálnom, 4 és fél óra alatt megszültem:)


Ne parázz, vannak ilyen első szülések is:)

2010. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!