Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt olyan köztetek, akinek a...

Volt olyan köztetek, akinek a szülés előtti napon sokat fészkelődött a baba?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már szülni :), borzasztóan lent van már a hasam (39 hetes vagyok), de tudom általában az szokott lenni, hogy szülés előtt alig mozdulnak a babák. Sajnos én magam nem emlékszem, hogy a szülésem előtti napon mennyit mocorgott a fiam anno. Az érdekelne, hogy volt-e valaki, akinél nem az volt, hogy szülés előtt meg sem moccant már a gyerek. Köszönöm!
2011. nov. 3. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát az én kicsim végig egy duracell nyuszi volt. A végén már Ő is kevesebbet mozgott, de szülés előtti napon, mintha tornázott volna. Enni sem tudtam.


Már be volt fordulva és "döngette" a kijáratot :) Visszább húzódott, majd megint neki majd szétfeszültem. Lábacskáival is tolta magát, majd mintha behúzta volna. Fájásaim nem voltak, nem volt burokrepedés semmi. Csak azt éreztem, hogy helyezkedik, hogy a legjobb. S tényleg ritka gyors szülésem volt első babához képest. :) Ügyes kislány volt.

2011. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! :D Nekem is most a kislányom annyit mocorog, hogy az nem igaz. És ha azt veszem hogy majd csak akkor születik meg ha elvileg meg sem bír/akar majd moccanni, akkor sosem szülök meg azt hiszem! :D Nagyon mozgékony baba volt mindig is és most is. Ezért reménykedem, hogy szült már valaki előttem örökmozgót és időben nem feltétlenül túlhordva... :)
2011. nov. 4. 22:16
 3/3 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Nekem a szülés előtti estén nagyon beindult a fiam! Csak úgy lestük a hasamat ahogy hullámzott. :) Reggel elfolyt a magzatvizem.
2011. nov. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!