Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második terhesség és szülés...

A második terhesség és szülés is lehet olyan csodálatos, mint az első?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de én nagyon élveztem a kismamaságot, és persze fájt a szülés, de tényleg megéri... Picit rossz érzés, hogy mindezt már nem élhetem át úgy, hogy benne van az ismeretlenség szépsége.
2010. szept. 1. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy ide írok, csak engem is érdekelnének a válaszok. Bennem is felmerült már ez a kérdés! :)
2010. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:)
2010. szept. 1. 22:33
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A sokadik varandossag is tartogathat meglepeteseket. Ne aggodjatok, ugyanolyan csodas lesz, mint az elso :)
2010. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. szept. 1. 22:40
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
El tudom képzelni milyen csodálatos lehet..
2010. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
?
2010. szept. 1. 22:48
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Igen! Még jó h lehet!

Az tuti,h a 2.terhesség gyorsabb lefolyású, de általában fájdalmasabb.

Nekem mindkettő csodás volt. Már a különböző nemű gyermekeim is nagy meglepetés volt.


Szuper lesz!!!

2010. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ez a gyorsabb lefolyas kicsit viccesen hangzik :)
2010. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
4 gyerekem van, mindegyik gyönyörű terhesség után, könnyen született. Minden terhesség más, mindegyiknek megvan a sajátos varázsa. Az első azért különleges, mert még teljesen ismeretlen világ, a következők is tartogatnak újdonságokat, de mivel már tudod, milyen jeleket figyelj, mindent kicsit hamarabb érzel. Egyébként a többedik terhesség is maga a csoda )
2010. szept. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sokkal jobb a második terhesség, mert ott legalább már tudod, hogy mi a terhestünet, mi nem, tudod mi vár rád az egész alatt. Bár minden terhesség más, de minél többedik, annál nagyobb az ember lányának az önbizalma. Legalább is nálam így van. Az első terhességet egyáltalán nem éltem meg csodálatosnak, sőt kifejezetten nem szerettem, mert mindentől paráztam. A másodiknál már nem.

Mondjuk én nem szeretem a meglepetéseket és a váratlan dolgokat, túlságosan földhözragadt vagyok.

2010. szept. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!