Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A miskolci megyei kórházban...

Estel.19 kérdése:

A miskolci megyei kórházban jelenleg milyen a helyzet szülés terén? Mennyire figyelnek az emberre, mi a protokoll? Stb .

Figyelt kérdés

2017-ben a Semmelweisben szültem. Megvoltam mindennel elégedve. A szülésznők és orvos kedvesek voltak (pedig nem volt fogadott semmiből). Nem borotváltak, nem kaptam beöntést.

Így 2021-ben mi a helyzet? Mindenre kíváncsi lennék.

Vajúdás maszkban lehetséges csak odabent?



2021. nov. 8. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
En 2020 augusztusban szultem, elegge feltem. A nover kicsit morci volt de szerintem mert hajnali 2 kor kelt miattam. Beontest kaptam illetve borotvaltak is de egyik se veszes. Nagyon jo orvost es szulesznot fogtam ki, nagyon rendesek votlak. A vege fele kaptam kis oxitocint szerintem es gatmetszes is volt. Egyikrol se kerdeztek meg. A csecsemo osztalyon nagyon rendesek voltak, barmikor segitettek, ha szoltam. (Szerintem a hire roszabb mint ami a valosag) Kitartast ☺️
2021. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Felmerül akkor bennem a kérdés, hogy mitől függ, hogy valaki kap-e beöntést és borotválják-e :D

10 órát vajjúdtam legutóbb, lett volna idő mindkettőre.

2021. nov. 8. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs 🤷🏼‍♀️ en beerkezes utan nem sokkal kaptam a beontest, borotvalni meg csak kitolas elott borotvaltak de csak a gatat
2021. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja en otthon 22 orat vajudtam, korhazban 12
2021. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!