Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tünetetek volt szülés...

Gyak.kérd. kérdése:

Milyen tünetetek volt szülés megindulása előtt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Semmilyen. Aznap még meg voltam győződve róla, hogy megvárja a kiírt napot.
2021. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sem volt semmilyen. Úgy volt, hogy szerdán reggel indítanak, mert már egy héttel túlléptem a terminust. Aztán végül kedden hajnalban fájásokra ébredtem.
2021. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Semmi. Este lefeküdtem aludni, minden a megszokott volt. Fél 3kor keltem éjjel 5perces fájásokra
2021. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Pontosan ugyanaz, mint a 3-mas válaszolónál 😃 még a hajnali fél3 is stimmel.
2021. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Semmi. Napközben még a hétvégén lemetszett gallyakat illetve szőlőlugast pakolásztam öadte h másnap majdjól alágyujtok.

Este vacsiztunk, megfürödtem olvastam egy mesét a lányomnak.

Lefeküdtünk, fordultam egyet az ágyban h kényelmes pozíciót találjak és" pukk" elfolyt a vizem.

2021. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Elment a nyákdugó 3 nappal korábban.
2021. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Elsőnél volt napközben rózsaszínes folyásom.

Másodiknál semmi nem volt, viszont aznap bebuszozva mentem nstre, boltba mentem és 2 szatyorral jöttem haza és éreztem, hogy megerőltettem magam (fizikálisan nagyon nehéz volt a vége már). Este meg is indult.

2021. nov. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Sírós hangulat, mint mensi előtt. Délelőtt elsírtam magam vmi semmiségen, délután elfolyt a víz.
2021. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is a nyákdugó napokkal előtte elkezdett távozni. Illetve szivárogni kezdett a magzatvizem. De igazából annak se volt “jele” csak olvastam és ilyen “né má hát mitől vizes a gatyám?!)
2021. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Hasmenés előtte nap és aznap. Olyan igazi folyós.

Anyám szerint az arcom is kerekebb lett szülés előtt egy héttel meg a szám is, de én nem láttam magamon, meg a férjem se.

2021. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!