Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után akár természetes...

Szülés után akár természetes akár császár (de főleg természetes szülés után) érdekelne, hogy mielőtt hazaengednek engem és a babát tényleg megvizsgál a doki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
igen megvizsgál. nekem egy varratom volt és azt még megnézte!
2010. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Engem megvizsgáltak minden reggel a vizitkor. Ilyenkor az ügyeletes doki. De csak annyira, hogy belekukkant a bugyiba, hogy minden ok-e. nem vérzel -e túlzottan, stb. Meg kívülről megtapogatták a hasamat, hogy a méhem megy-e szépen vissza eredeti méretére.

Plusz a hazajövetelem napján a magándokim is megnézett.

Ő is csak így kívülről.

2010. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen , mindenképp megvizsgál,akár simaszülés akár császár!
2010. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Császáros voltm, nem vizsgált meg, pedig rá is kérdeztem! Mondta ha gonddlenne fájna, ill. Átvérezne a seb. Kérdeztem varratszedésnél 1 hét elteltével mikor menjek 6 hetes kontrollra, mondta nem kell menni minden oké!

A babát megvizsgálta a gyerekorvos.

2010. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első szülésemkor(18 évvel ezelőtt)a hazamenetel előtti napon vizsgált meg a dokim(akkor vette ki a varratokat a gátsebből).2008-ban szültem a kicsit,gyors,sima,gátmetszés(és repedés)nélküli szülésem volt.A dokim csak a szülés után vizsgált meg,ráadásul 2 nap múlva már haza is mehettünk(ezt nem negatívumként írom!)
2010. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első szülésnél megvizsgáltak, másodiknál nem.

Két külön kórház volt.

Az elsőnél varratszedés volt, másodiknál felszívódó varrat.

2010. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok.Köszönöm a válaszokat!!
2010. szept. 4. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:
én hazajövetel napján,hazajövetel előtt fél órával mentem varratszedésre,és után acsinált a doki egy hüvelyi vizsgálatot is.hát elég kellemetlen volt a belső varratim végett h felnyúlt.
2010. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!