Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap délután ota tartó joslok?

Tegnap délután ota tartó joslok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

3.babamat várom, 39+5 hetes vagyok.

Tegnap délután elkezdődtek a joslofajasok. Egészen addig tartott ameddig el nem aludtam. Reggel korán ébredtem, és “folytatódott” tovább, és azóta is tart. Rendszertelen, de eléggé faj. Nincs verzesem, a másik kettővel pedig volt.

Nem tudom érdemes lenne-e bemenni a kórházba, vagy felesleges? A 2.babamat indítottak, ott is rendszertelen volt a fajas. De ennél jobban fajt.



2021. dec. 21. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem ilyennel 2x is hazaküldtek 😏


36hetesen kezdtem jóslózni, mivel az első gyereket indították, nem tudtam milyen fajás az, amivel el kell indulnom.


2x volt nekem is ez, hogy szabálytalan, de erősödött. Bementem,csináltak egy ctg-t majd hazaküldtek.


Ezek a 37 és 38.héten voltak.

39+2n szültem, ugy hogy éjjel 5perces fájásokra keltem.


Szerintem ha még bírod, nem olyan "meg kell állni és megkapaszkodni" fájás, akkor még ráérsz (feltéve attol, milyen messze a kórház)

2021. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bírom igen.. csak mar “régóta” szenvedek. Nekem az első 6 perces fajasokkal indult. Rendszeres volt. Ugye a második indított de rendszertelen fajasokkal mégis így született meg :D

Most meg nem tudom mi legyen, mert az első gyereknél sem volt 4-5 perces fajasokkal hogy meg kellett állnom.

Na mindegy várok még, ki tudja mi lesz :)

2021. dec. 21. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A jósló fájásokra nem lehet adni, mert bármeddig kihúzhatod. Sok sikert!
2021. dec. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ma megszületett :)

A jósló megmaradt, de éjjel aludni tudtam. Aztán reggel fel 6 körül megint fajasra ébredtem, de akkor mar vereztem is. 7korul jöttünk a kórházba és bo 4 ujjnyi voltam.. 8:23kor megszületett :)

2021. dec. 22. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:
3# vagyok. Kérdező ezt neveztem alig, hogy ki irtad kérdést, máris megszültél. Kérdésed ki írásátol számítva, hamar meg lett a baba. Sok boldogságot, jó egészséget!
2021. dec. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!