Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Covidosan szülni??

Covidosan szülni??

Figyelt kérdés
Sziasztok most kétségbe vagyok esve.Holnap megyek nst-re.Holnap utánra vagyok kiírva.Párom kollegája covidos lett valamelyik nap párom se volt jól,ma nem érzett ízeket.Nekem meg elkezdett fajni a torkom egy órája.Holnap vetetek gyors tesztet.Nagyon félek,hogy hogy fognak fogadni a korházba ha pozítív a teszt.Nem vagyok beoltva ezért le is szolnak mindig.(Tervezem beoltatni magam szülés után,de terhesen nem tartom jó ötletnek).Hallottam olyat is,hogy sok császáros anyuka szülés után meghalt covidba pedig nem is volt az mikor bekerült a korházba.Van aki covidosan szült akár természetesen/császárral?Hogy fogadtak titeket mibe volt más mintha "normál" szülés lenne?

2022. jan. 19. 21:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha a mentős gyorstesztje neg, akkor kötelező a PCR, annak meg még nem lehet eredménye... (mondjuk nem tudom, hogyan mentek ki hozzád, jó ideje megválogatják, hova mennek, személyesen kell elmenni teszpontra)
2022. jan. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyors teszt volt?Mert az szart se ér .Nekunk volt pozitív tesztünk,csináltak egy gyors tesztet,az negatív lett.Szoval lehetsz még covidos.
2022. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Most intezem a PCR-t.
2022. jan. 20. 10:00
 14/19 anonim ***** válasza:
54%
Covidos vagy, attól úgyanugy bánnak veled. Jobban fognak figyelni rád és babára, ha a covid veszélyesebb tünetbe rád és babára.
2022. jan. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
92%
Jobban izgulok a helyedben azon hogy most lesz-e császár és lesz-e baja a babának, a genya csecsemősök zavarnának a legkevésbé. Amikor én szültem csak az érdekelt hogy minden rendben legyen, pedig a csecsemősök az oltottakkal is bunkók tudnak lenni.
2022. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom jobban leirni,hogy azert aggodok,hogy babanak ne legyen semmi baja.Felre ertettetek ezek szerint tobben is.
2022. jan. 20. 11:03
 17/19 anonim ***** válasza:
Igy van, elvileg katanténban vagy....
2022. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi már 5 napja tünetesek voltunk, a gyorstesztünk negativ volt. A PCR pozitiv
2022. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Minek kérdezel, ha nem tetszenek a válaszok?
2022. jan. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!