Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38. héten folyt el a magzatvíz...

38. héten folyt el a magzatvízem. Orvos szerint, azért császároztak,mert nem tágultam és nem illeszkedett be a baba. A zárójelentésen olvastam egy olyat,hogy fenyegető iu. asphyxiara tekintettel császármetszéssel fejezték be a szülést.Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2022. jan. 27. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Google a barátod.

asphyxia:

A magzat szülés alatti oxigénhiányos állapota

Gondolom amiket mondott azoknak a következményeként lépett fel

2022. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
fenyegető- tehát nem lépett fel, csak tartani lehetett tőle
2022. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, magzati oxigénhiány kialakulásának veszélye miatt műtöttek a leírtak alapján.

Csak kíváncsiságból: meddig vajúdtál, mielőtt császározni vittek? Kaptál valamilyen gyógyszert, hogy elősegítsék a szülést?

2022. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Valòszìnűleg csak türelmetlen volt, ès valamit ìrnia kellett.
2022. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

3# vagyok

4# én is erre gondoltam, ezért is kérdeztem.

2022. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Általában erre hivatkoznak , ha császár lesz. Szerintem aki kap oxitocint, mindenkinél fenáll a lehetőség. És szinte mindenkinek azt nyomják. Nálunk is leesett a baba szívhangja, de engem sajnos vagy hálistennek nem császároztak, pedig indított szar szülésem volt.
2022. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is elfolyt a magzatvizem. 12 órát csak feküdtem, mert nem akart jönni a fájás. Aztán a kövi műszak indított reggel 8-kor. Igen kaptam Oxit és még így is 4 órát várni kellett, hogy tényleg legyen fájásom (aminél már azét illik pihegni).


Du. 3-ra lett meg a ded és nem bánom. Természetes úton született.

2022. jan. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha meg tényleg oxigénhiányos lett volna és szobanövényként vegetál élete végéig,ment volna a lincselés a dokinak. Imádom,hogy a 21.században mindenki ért mindenhez.
2022. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

8# még nem jött meg a kérdező válasza. Az "Imádom,hogy a 21.században mindenki ért mindenhez." megjegyzésedhez csak annyit fűznék, hogy hány olyan esetről hallani, ahol az orvos sietett/unta/nem ért rá/nem akarta kivárni, stb okkal történt a császár, és nem volt tényleges indoka. Felteszem, a kérdező is azért ide írta ki a kérdését, mert nem indokolták meg neki kellőképpen azt, hogy miért döntöttek a műtét mellett. Azt meg nyilván nem írhatta a doki, hogy azért lett császár, mert lusta volt kivárni, hogy magától megszülessen.

Tisztelet a kivételnek, amikor tényleg indokolt, de sajnos egyre gyakoribb, hogy nem az.

2022. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

9

Én meg kórházban dolgozom 13 éve. Több a per,mint gondolnád, a doki sokszor segítene,elutasítják,majd jön a per..

2022. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!