Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár vagy sima szülés?

Császár vagy sima szülés?

Figyelt kérdés
Szemműtètem miatt kaptam igazolást, hogy nem ajánlják a hüvelyi szülést, nagyon rövidlátó voltam, és még mindig látszik a szememen, annak ellenére hogy tökéletesen látok vele. ( Klinikán azt mondták hogy olyan lesz mint a normális szem, nagy Kamu) császár felé hajlottam én is a rossz csaladi hüvelyi szülések miatt, de most hogy bizonyos lett, kicsit parazni kezdtem. Van ősanya barátnő is a közelben, aki azt mondja, igenis szenvedni kell mert akkor alakul ki a kapcsolat. Mi a véleményetek?

2021. szept. 23. 19:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
A hüvelyi szülésnek sem kell szenvedősnek lennie és a császár is lehet rémálom. A legfontosabb, hogy bízz az orvosodban és a szülésznőben ok tudni fogják mi a legjobb neked, illetve az ösztöneidben. Amennyiben bizonytalan vagy konzultálj egy orvossal, hogy mennyire javasolt most neked a császár, ha szóba se jöhet a hüvelyi akkor ennyi, de ha mégis akkor nagyon alaposan át gondolnám a hüvelyi szülés előnyeit.
2021. szept. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

Ősanyát leszarni és dokira hallgatni. Én ugyan nem kockátatnam, hogy szar szemmel esetleg még meg is vakuljak. Ok, ez a legrosszabb, ami megtörténhet, de a dokik nem véletlenül tanulták a szakmát és ha neked nem javasolják a hüvelyit, akkor tán annak oka van.

Császárom volt szintén okkal, a lányomat le sem lehet vakarni rólam, szóval ennyit a kötődés milyenségéről.

Amúgy meg a császár sem leányálom, ahogy a mondani szokták hüvelyinél közben, császárnál meg utána szenvedsz.

2021. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem teljesen jó a császár, én nagyon örülök, hogy nekem az volt, a kedves barátnőd meg szenvedjen nyugodtan, ha neki ez az élvezet, de ne okoskodjon, mert nem hiszem, hogy, van egy utált gyereke is, akit császárral szült.
2021. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Igen, az a helyzet amit a kettes írt. Leválhat a retinám. Egyik rèmálmom a szeműtèten óta hogy újra nem látok. Tudom, ez már nem választás, de jó azért megnyugtató sztorikat olvasni a csaszarrol, mert nagyon sokan meg leszólják. Megerősítéseket mindig jó olvasni ☺️
2021. szept. 23. 19:26
 5/30 A kérdező kommentje:
És amúgy műtét előtt sem szülhettem volna természetesen, annyira rossz volt a szemem...
2021. szept. 23. 19:27
 6/30 anonim ***** válasza:
88%

Első gyerekem hüvelyi szülés, második sürgősségi császár.

Ősanyákat pont letojom.

Milyen idióta az, aki szenvedni akar?

Mindkettőnél EDA-t kaptam.

2021. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok.

Annyit még hozzátennék, hogy ha ilyen okból egyértelműen a program császárt mondják a dokik neked, a "barátnőd" meg ilyenekkel cseszeget, hogy igenis szenvedni kell és, hogy a császár kvázi nem is szülés, akkor sorry, de az a nő nem a barátnőd!! Egy barátnő megért és támogat lelkileg ahogy tud nem pedig még plusszban stresszel. Én leépíteném ezután a beszólása után. De ez én vagyok.

2021. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%
Én is tudtam előre, hogy császár lesz, azt is szerettem volna. Rettegtem, de utólag visszagondolva nem volt mitől. Császár után nem szabad elhagyni magad, talán ez a legfontosabb.
2021. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

A szemnèl a retina àllapota a mèrvadò. Ha a szemèsz szerint csàszàrra ad okot, akkor ìràsban kèrd a szemèsztől is, valamint ahol szülni fogsz, ott is a főorvostòl, nehogy az ügyeletes megszülesszen.

A legvadabb vèrősanya vagyok, de ez egy olyan eset, amikor igenis indokolt a csàszàr.

Ha van lehetősèged kòrhazak közt valasztani, akkor szerintem keress olyat, ahol bent lehet az apa csàszàrnàl, van csàszàros aranyòra, ès bent alhat csalàdtagod, 24 òràs rooming-int biztosìtanak csaszàrosoknak is.

2021. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Cseréld le a barátnőd... Szerinte megérné megvakulni csak azért, hogy elmondhassa, természetesen szült?

Ne foglalkozz vele, mert ostoba.

2021. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!