Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismerősöknek mit válaszolnál...

Ismerősöknek mit válaszolnál apás szülés kérdéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Valószinűleg a férjem nem fog bejönni szülésre. De az ismerősök körében minden apa bennt volt a párjával és nekünk szegezik a kérdést makd,hogy na akkor bennt volt? És tudom,hogy kapnànk a meghökkenést,meg beszolást,ha megmondanánk,hogy nem. Nem akart benn lenni. Nyilván én leráznám öket annyival,hogy erről nem kivánol beszélni,de férjem elmondaná az igazat. Ezt a lenézést vagy,hogy is mondjam nincs kedvem végignézni. Te mit válaszolnál? Mivel vágnád ki magad?
2022. jan. 28. 13:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk bent volt a férjem, de nem tudta elvágni a köldökzsinórt. Remegett a keze, vagy rosszul fogta, vagy a könnyeitől nem látott nem tudom, de nem sikerült neki. Na amit némely embertől emiatt kapott….

Utálom ezeket a kérdéseket, nem szeretem azt se, amikor valaki azt firtatja, hogy van-e tejem.

2022. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen fagyos tekintettel közöld, hogy ti így döntöttetek. Én nagyon az apás szülés híve vagyok, de sosem kérdeznék fel senkit, hogy miért nem megy be az apa. Ez mindenkinek az egyéni döntése, hogy hogyan szeretne szülni és senkinek semmi köze hozzá.
2022. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akar?


Amúgy bnőm pàrja sem volt benn.


Nem birja a tűt/ vért..


Mondta, hogy ő ott kolonc lenne, nem segítség.

Mindenki egyetértett, anyukája volt így benn a bnőmmel.

2. Szülésnél sajnos már nem élt az édesanyja így dúlát fogadott, aki ment vele , sőt az otthoni vajúdádnál is vele volt, azóta barátnője is


Senki nem akadt ki..

2022. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
De hogyha a férjed úgyis elmondja, akkor mi a kérdés? Jó hülye ismerőseitek vannak, ha ilyesmi miatt beszólnak. Minek jártok ilyen társaságba? Ha meg oda jártok, viseljétek el a következményeit. Ha szégyelled, hogy a férjed nem megy be, csak akkor van okod a rosszallás miatt rosszul érezni magad. Amúgy szard le és röhögd ki.
2022. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ki lesz veled?


Nem azt mondanàm h a férjem nem.. hanem azt h xy lesz melelttem aztán kész


Hogyhogy kérdésre


Így látjuk jónak


Ennyi


Előző#

2022. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%
Helyes, ha nem lesz bent, nálunk ez fel sem merült. Nem kell magyarázkodni.
2022. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%
16. Nem helyes. Nincs ebben a kérdésben helyes döntés. Te pont olyan ítélkező vagy mint az ismerőseik.
2022. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nalunk a kitolasnal egyik gyereknel sem volt bent kozos megegyezessel. Meg sosem jutott eszembe hazudni rola, vagy akar kikerulni a kerdest, nekunk igy volt jo, es ha lesz meg gyerekunk, akkor is ugyanigy csinalnam. Nincs esetleg hianyerzeted igy utolag, es ezert erint ilyen rosszul ez a kerdes?
2022. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18-as vagyok, a koldokzsinort mindketszer en vagtam el.
2022. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
49%
Mondd hogy te nem akartad hogy bent legyen, mert igy erezted komfortosnak. Ennyi :)
2022. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!