Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismerősöknek mit válaszolnál...

Ismerősöknek mit válaszolnál apás szülés kérdéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Valószinűleg a férjem nem fog bejönni szülésre. De az ismerősök körében minden apa bennt volt a párjával és nekünk szegezik a kérdést makd,hogy na akkor bennt volt? És tudom,hogy kapnànk a meghökkenést,meg beszolást,ha megmondanánk,hogy nem. Nem akart benn lenni. Nyilván én leráznám öket annyival,hogy erről nem kivánol beszélni,de férjem elmondaná az igazat. Ezt a lenézést vagy,hogy is mondjam nincs kedvem végignézni. Te mit válaszolnál? Mivel vágnád ki magad?
2022. jan. 28. 13:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

14-essel értek egyet, jó hülye ismerőseitek vannak.

Miért ilyenekkel veszitek magatokat körül????

Egyébként az én ismeretségi körömben meg se kérdezték. A szűk család tudta a tényeket, hogy bent lettem VOLNA, ha nem farfekvéses lett VOLNA, így nem programozott császár lett VOLNA.

2022. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Jézusom, milyen világot élünk, hogy bárki úgy érzi már, hogy köze van ahhoz, hogy ki megy be szülésre?

A méhlepényből mintát ne mutassunk be? - kb. ezt válaszolnám. Semmi közük hozzá.

Bár lassan semmin sem lepődöm meg.. Barátnőm mesélte, hogy nála évente egyszer látott távolabbi férfi rokon kérdezősködött a szülés után a tej mennyiségét illetően. Gusztustalan...


Amúgy ritkítanám a kapcsolatot velük és ezt a férjemnek is elmondanám. Ha ő elmeséli nekik, hogy nem akar bent lenni, az az ő dolga, de talán jobb lenne szülésig (és azután is) minimalizálni a kapcsolatot az ilyen mérgező emberekkel.

2022. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkérdeznék, azt mondanám nem lesz bent. Ha megkerdezik De hat mieeeert? Azt mondanám, csak és témát váltanék.

Ok hogy megkerdezik, csevegés, beszélgetés, de hogy kiakadjanak, te meg azon szorong mit szólnak hozzá az túlzás.

Magánügy. Jó hogy nem akarnak ők is bemenni veled.... Semmi de semmi közük hozzá

2022. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Közöd? Pont annyi.
2022. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!