Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha jósló fájásokat érzek, és...

Ha jósló fájásokat érzek, és elmúlik, mert zuhanyra vagy sétára, akkor az nem késlelteti a szülést? Tehát ha hagyom fájni a jóslókat is, akkor hamarabb lesznek belőlük igaziak?

Figyelt kérdés
2022. febr. 3. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés, nem vagy rá hatással.
2022. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Annyiban van összefüggés, hogy ha elfárasztod magad a jóslókkal napokig, nem marad erőd a konkrét szülésre.
2022. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran a jósló fájás szülés előtt hetekkel előfordul, többször is. A bába nekem pihenést javasolt. Ha annak hatására elmúlik és nem rendszereződik, akkor még nem kell sehová menni. Két gyerekem van. az utolsó 5 hétben folyamatosan jóslóztam. Ha hagytam, ha nem, hamarabb nem szültem.
2022. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget josloztam, es bevetettem a furdest, hogy kideruljon, tenyleg az-e mar. Ha az, akkor a melegviz mar nem tudja teljesen leallitani (valamit lassitani a latencia szakaszban viszont valoban tud, ezert aktiv vajudasnal 5-7 centi folott erdemes a fajasok segitesere bevetni).
2022. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A jóslótól nem indul meg a szülés, az csak amolyan gyakorlás a méhednek.

Ha elmúlik zuhanyzásra, helyzetváltoztatásra, akkor az csak jósló, nem is kell vele foglalkozni.

2022. febr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!