Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasplasztika után szülni?

Hasplasztika után szülni?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki hasplasztika után szült simán vagy császárral?

Milyen lett utána a hasa?

Nekem az első gyerek után borzasztóan szétrepedt. Az egész hasam felül is nagy striák,vastagok,kb már el sem hiszem hogy iylen létezik. Plusz még lóg is.

Még szeretném plasztika utazni, és bár úgy vagyok vele, nem kell most másik gyerek...ha mondjuk meggondolom magam pár év múlva akkor mire számíthatnék?



2022. febr. 7. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ujra löttyedt lesz ( ismerősöm járt így)
2022. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
2022. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti megkérdezném erről a sebészt
2022. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Újra elnyúlik a bőr,újra LEHETNEK striáid,és újra lógni fog a bőr.Szülni szülhetsz vele,de biztos lehetsz benne,hogy ettől csúnyább lesz a következő plasztika miatt.(elvékonyodik a bőr,és még a szülés is nyújt rajta..)

Inkább próbálkoznék kardioval mondjuk,ha tudom előre hogy talán lesz még gyerekem.

2022. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Én cicit szerettem volna. Azt mondta az orvos, hogy mindenképp szülés után javasolja, ha már nem akarunk több gyereket.
2022. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Egy csaszaros csoportban olvastam, hogy anyuka 3 gyerek után megplasztikáztatta a kötényhasát. Aztán véletlen teherbe esett, császározták, de kegyetlen fájdalmai voltak. Érezte teljesen mikor a bőrét vágták,mert a plasztika miatt feljebbi bőrréteg volt a hasa alján, de ugye az idegszálak ugyanonnan eredtek a gerincből. Én ezt nem kockáztatnám. Fogyjal le, eddz sokat, még visszább mehet.
2022. febr. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2 éve így van. Voltam vékony és akkor meg ráncos volt a hasam az összeesett stria miatt

Nagyon vastag striáim vannak.

2022. febr. 8. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!