Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszéssel egybekötött...

Császármetszéssel egybekötött esztétikai hasplasztikai műtét. Mit gondoltok erről? Itthon mennyire vannak benne egy ilyenben ezek az orvosok?

Figyelt kérdés

Félre ne értsetek, én nem szeretem a gyerekeket, csak be kellett vállalni, mert gyerek kell....

Akárhogy küzdöttem ellene, a testem ígyis megsínylette ezt a változást, amit amint lehet vissza szeretnék hozni a régi állapotába. Nekem ez minden pénzt megér!


2014. jún. 7. 13:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
hívj be majd erre a műtétre egy pszichológust is. Félre ne érts.
2014. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
31%

A szövegre nem reagálnék...

Én akartam a gyerekeket, ha a második császáros lenne énis "bármi áron" megplasztikáztatnám a hasamat. Tudatosan vállaltunk babát mégis féltem a testem. Amúgy sem tökéletes de úgy érzem egy császáros heg tökre tenne... Lelkileg, testileg, mindenhogy.

2014. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Konzultálj pszichológussal, a gyereked érdekében.


Nem csinálják meg a kettőt egyszerre, amennyiben egyéb, nőgyógyászati jellegű műtétre volna szükség, azt elvégzik császár után, azonban a plasztikai jellegű operációhoz más műtét kellene. Nem fog neked egy szülész team és egy plasztikai sebész team összeállni, és egy kalap alatt lerendezni az egészet.

2014. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
52%
Keress fel ezzel egy magánkórházat. Biztosan van az a pénz, amiért megoldható.
2014. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%
Szegény gyereked, milyen élete lesz, hisz ő csak azért született mert kell, mert elvárják? Mond hogy ez csak egy vicc, és ilyen hozzáállással nem teszel tönkre egy életet.
2014. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Egyébként az se biztos hogy császár lenne.
2014. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Magánkórház an van erre lehetőség, kb. 1,5 milla
2014. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Egyrészt, biztos, hogy császárral szülnék, mert napokat nem fogok végig vajúdni és szenvedni feleslegesen! Holott a császármetszés fél óra alatt megvan és ugyanúgy van vágás, mint szülésnél.

Ezek szerint ha magánkli

2014. jún. 7. 17:12
 9/30 anonim ***** válasza:
95%
Rokonom a császárba halt bele, de ha neked megéri... hajrá.
2014. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
De mégis minek vállaltad be,ha nem kell neked gyerek???? Hihetetlenül önző vagy. Csak azért tönkreteszed a saját gyereked életét, hogy a melled verve elmondhasd,te aztán szültél! Undorító. Semmi jót nem tudok neked kívánni.
2014. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!