Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire “tényszerű”, hogy...

Mennyire “tényszerű”, hogy akinek erős mensi fájdalmai voltak, annak a szülés kevésbé fog fájni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
2022. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is tévhit mint például hogy a mandula,húsleves-től több tejed lesz.
2022. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem is értem, mi köze volna egyiknek a másikhoz...
2022. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Alaptalan. Nekem is erős mensi fájdalmaim vannak, a szülés meg brutálisan fájt.
2022. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Még egy nőnek is lehet 2 másmilyen szülésélménye. Az egyik gyerekemnél azt hittem nem bírom tovább, csináljanak bármit csak legyen már vége. A másiknál még fájt, de nem volt vészes.
2022. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem is merem leírni, hogy nekem meg elmúlt az addig borzalmas fájdalom, mert mindenki azt írja alaptalan.


De már tényleg nem fáj, tiniként meg.. hagyjuk is.

2022. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
#6 én hallottam már ilyenről pro és kontra is. Volt aki azt mesélte, hogy alig érezte ha megjött, mióta szült meg szenved nagyon. De olyat is, mint amit te írsz, hogy szülés előtt szenvedett vele, azóta meg sokkal kevésbé fáj neki, meg nem annyira durván vérzik 🤷🏼‍♀️. Hogy mitől nem tudom.
2022. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hú mondjuk én félre olvastam szerintem. Azt hittem az a kérdés, hogy a mensi mennyire fáj a szülés után. Bocsi.
2022. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Semennyire


Max nem èr annyira vàratlanul az a típusú fájdalom



( én sokáig csak fetrengtem gyógyszeren éltem, hánytam mensi alatt… a szüléshez képest semmi… mégis simán birtam, nem is hànytam stb… max ugyanúgy nem tudtam felkelni… de ez hullámokban a jön a mensis nekem meg folyamatos volt, hullámokban pedig rosszabb..)

2022. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt köztük kapcsolat. Még tartottam is a szüléstől, mert teljesen átlagos a mensim. 1 napig fáj a hasam, de gyógyszer hatására az is elmúlik. A szüléseim pedig fájtak persze, de nem volt pokoli. Azért is mertem szülni másodjára, mert nem volt annyira vészes.
2022. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!