Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hova lett a magzatvíz?

Hova lett a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kicsi furcsa kérdést fogok most feltenni. Császárral szültem komplikáció miatt, túlhordás 42 plusz 2 nap. A furcsa az az egészben amikor beindult a szülés idézőjelbe burkot repesztettek és konkrétan Egy csepp magzatvíz volt. Furcsa ugyanis nekem Nem folyt el a magzatvize azt észrevettem volna. A másik az hogy ezt ultrahangos sem vették észre hogy nincs magzatvize a babának? Akkor hova lett? Konkrét választ nem kaptam erre..

#császár #Túlhordàs #Nincs magzatviz
2022. febr. 15. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Megitta! :D Elnézést, de ez jutott eszembe! Szerintem simán felszívódott, még jó hogy nem lett bajotok!
2022. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A furcsa az volt az egészben,hogy be se indult a szülés.. oxitocin os terhelést csináltak amitől nagyon nehezen indult be a szülés így is csak egy ujjnyira voltam nyitva. Aztán burkot repesztettek doktor hogy haladjunk akkor derült ki hogy nagyon kevés a magzatvíz viszont a picinek a szíve az lement ilyen 30 40 re ez többször a fájások alatt. Ekkor került szó a sürgősségi császára és döntötték el műtét közben derült ki hogy a picinek a nyakán és a mellkasán volt nagyon durván a köldökzsinór a tekeredve. Császár előtt már egy nappal amikor éreztem mozognia picit akkor már tényleg olyan hang jött belülről mint hogyha recseg ne konkrétan én is megijedtem de erre az orvos azt mondta hogy biztos be képzelem ezt az egészet. Hát valószínű hogy nem ugyanis a kevés magzatvíz től recseghet szegénykém odabent. Május 3 ra voltam kiírva és 18 án császár hoztak meg Szóval 15 nappal hordtam túl a babámat
2022. febr. 15. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet csak neked tünt annyinak.

Mind a 2 terhességem úgy indították.

Mind a 2nél én is azt hittem, nem folyik semmi burokrepesztés után

Az elsőnél benn volt a férjem, ő mondta mennyi kifolyt, a másodiknál pedig csak én láttam mikor elvitték a tállal.

2022. febr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Elszivároghat sunyiban sajnos napok alatt.
2022. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3mas....nem csak nekem tűnt annyinak mert az orvos mondta...egy csepp volt csak....a 2...és az első gyermekeknél sima szülés volt és ott igen.... rengeteg víz folyt el burokrepesztes után ....a doktor is csak annyit mondott hogy ki ultrahangozott hogy nem látta hogy nincs magzatvíz....
2022. febr. 16. 10:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Gép és orvos függő, de baba is valamennyit iszik belőle, magzat viz mennyisége csökkenhet szülés közeledtével.
2022. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!