Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második babás, kisgyerekes...

Második babás, kisgyerekes anyukák! Mennyit tudtatok pihenni szülés után kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sokat mert rooming in volt már a kórházban is. Utána a férjem 2 hét szabit kapott, így ameddig én etettem, meg utána amikor aludtunk picit a babával, addig elvitte a nagyot kirándulni, játszótérre vagy csak ki az udvarra játszani. Nagyszülők is jöttek néha, rájuk is számíthattam. De valamiért sokkal több energiám volt, mint első szülés után, pedig császáros volt mindkettő. A nagylányom is megértő volt, hogy "anyu most gyengébb meg fáj a hasa, azért nem emel fel" Még talán az is segített, hogy a nagy már végig aludta az éjszakát, a kicsi meg csak 2szer kelt enni éjjel, nagy időközönként, így én is tudtam aludni.
2020. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nagy (2,5 éves) jó alvó, így a délutáni alvás és az éjszakai alvásnál magam mellé vettem a kicsit. Rögtön mellre tettem minden nyikkanásra, így csendben tudtam tartani és tudott mindenki pihenni egy kicsit.
2020. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Extrába semennyit. De nekem is most valahogy könnyebb, mint amikor a lányom született. A nagy már 13 hónapos és végig aludja az éjszakát. A férjem itthon volt 2 hétig ő besegített. De legkésőbb 10-kor fekszek és reggel 5-kor vagy fél 6-kor kelek, mert ilyenkor van 1-1,5 órám magamra, és ilyenkor intézem a házimunka egy részét is. De nekem csak 2x max 3x kell kelnem a kicsihez, így elég gördülékenyek a napjaink.
2020. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokkal többet, mint a lánykámmal. A második nem lett hasfájós, szuper nyugodt baba volt(már 2, 5 éves fiúcska). Evett, aludt, nézelődött kB. Éjjel ott aludtam a kicsi szobájában, néhányszor ébredt, mellre tettem és aludt is tovább. Senkit nem zavart, nem sírt.
2020. aug. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!