Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnál is volt, hogy szülés...

Másnál is volt, hogy szülés után nehezebben pisilt?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete szültem, de valahogy csak akkor tudok pisilni, ha már nagyon kell. Amúgy nem jön semmi, pedig ilyenkor is már félig van a hólyagom.
2010. szept. 12. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan császárral szültem,de az első pár napban nehezen,szakaszosan tudtam pisilni.Egy 7-10nap alatt teljesen megszüntek ezek a panaszaim.
2010. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Gratulalok a kisbabadhoz!

En szules utan 2 hetig csak allva tudtam pisilni, ha leultem a wcre semmi nem jott, akkor sem ha nagyon kellett. Most 7 honapos a pici fiam es meg mindig vannak fura erzeseim a hugyvezetekemben. En a kateterezest hibaztatom. Remelem meg sokat fog javulni, mert nagyon zavaro. Meg nagyon kis ido telt el a szulesed ota, es ugye a terhesseg alatt is atrendezodtek dolgok a testedben. Talan fordulj a dokidhoz, hatha tud valami okosat mondani, de a hat hetes kontrollon mindenkeppen emlitsd meg, ha meg fenn all a problemad! Kivanom neked is a mihamarabbi gyogyulast! Es jo egeszseget neked is es babadnak is! Jo babazast!

2010. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. szept. 12. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után hetekig az volt a bajom, hogy nem éreztem, ha pisilni kellett. Kb óránként beültem a vécére, hogy hátha jön valami, és mindig jött, szóval pisilni tudtam, csak az ingert nem éreztem. Fura volt nagyon, de elmúlt, csak már nem emlékszem, hogy mikor.

Amíg vissza nem rendeződsz, az kb 6 hét, addig bármi lehet. De ha még akkor is baj van, akkor szólj a dokidnak, úgyis mész gondolom majd a kontrollra.

Gratulálok a babádhoz.

2010. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szülés után ez a terület megduzzad, ödémás lesz, ezért nehezebb pisilni is. Az első pár napban nekem is nagyon nehéz volt, alig sikerült magamból kipráselni, pedig nagyon ott volt az inger. És még 1-2 hét elteltével is nehéz volt kicsit.
2010. szept. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy voltam mint a második válaszoló kb. két hétig állva pisiltem, aztán újra ment ülve is.
2010. szept. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 3hétig pisiltem nehezen,aztán helyre állt minden magától!
2010. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!