Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek szülés kapcsán nagy,...

Akinek szülés kapcsán nagy, nehezebben gyógyuló gátsebe lett, mikor volt a párjával először?

Figyelt kérdés
Én 3 hónapja szültem és még mindig vonakodom kicsit, pedig már szeretném, a férjemről nem is beszélve. Csak félek kicsit a fájdalomtól.
2009. nov. 5. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6 hónap után mondta a doki,hogy mehet a szex.Száraz szülésem volt,3000-es zárt méhszájjal,a gyerek ráadásul a kezét is odapaszírozta a fejéhez.Kinyomni nem tudta,így is eltörték a kulcscsontját,nekem meg némely belső berendezésem kijött.Utána bepótoltunk mindent,mert 1 éves volt a nagy,mikor újra terhes lettem.
2009. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ó de jó hogy írtál! És a párod türelemmel várt? Nem fájt neked? Mit jelent a száraz szülés és 6 hót miért kellett várni? Nekem hatalmas gátsebem lett mert repedtem is, aztán nagyon nehezen gyógyult (begyulladts stb.), de nem mondott semmit a doki a szexel kapcsolatban. Gondolom rám bízta.
2009. nov. 5. 11:24
 3/11 A kérdező kommentje:
Rákerestem mi a száraz szülés, most már tudom :-)
2009. nov. 5. 11:26
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát,az azt jelentette,hogy elfolyott a magzatvíz.Este 10-kor kezdődött,feküdnöm kellett,így esélyem sem volt,hogy táguljak.Reggel 8-kor kötötték rám az infúziót,10-től a fenekembe is kaptam 30 percenként valamit és kézzel próbáltak tágítani.12.30-kor kezdődött a kitolás,de nyomtam,ő meg tolta vissza magát.13.05-kor végre kiért,úgy,hogy fültől-fülig vágtak.45 percig varrtak.Akkor még 5 napig kellett kórházban lenni,végig jegeltek a nővérkék.

A páromnak bírnia kellett.Menni nehezemre esett,hát a szexre gondolni sem gondoltam.Azt a gyereket ketten akartuk,a következményekkel is számolni kellett.Azt a hat hónapot átvészelte,de a második terhességem alatt már talált magának valakit.

2009. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem mondod komolyan:(

Szét is mentetek?Bocs,hogy megkérdeztem.

2009. nov. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen,de még együtt voltunk 13 évet.
2009. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam is a kezét a fején hagyta, így azt mondta a doki, ami lehet, mindent szakadt. A gátvágás tovább repedt. Én szerencsésebb vagyok mint az első válaszoló, mert ehhez képest hamar gyógyultam. Én is nagyon féltem a szextől, 4 hónapos volt a babám, mikor először együtt voltunk. Ennek 10 hónapja, azóta is elég keveset vagyunk együtt, részben a gyerek miatt, részben a fájdalom miatt. Az elején még mindig eléggé fáj a dolog, olyan égő, feszítő érzés. :(


OFF:

Kedves első válaszoló!

Nagyon sajnálom, hogy így alakult, kívánom, hogy találj egy megfelelő társat az életben!!! Jól értem, hogy 13 év távlatából is ilyen részletesen (időpontok) emlékszel a szülésedre? :) Nem semmi!


Sok boldogságot és egészséget kívánok mindenkinek!

2009. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én is megszenvedtem a szüléssel és az első szex-el is. Engem vágtak, majd repedtem is, elég nagy sebem lett. Szépen lassan gyógyult, de a szex sokáig csak fájdalmasan ment. Mi három hónapra a szülés után szeretkeztünk először, szerencsére javult a dolog, most már semmi baj, max annyi, hogy olyan fáradtak vagyunk, hogy elég ritkán sikerül összehozni a dolgot. :(
2009. nov. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mi is vagy 6 hónap után szexeltünk. javaslom hogy használj tampont jó idő után és az első szex nem fog annyira fájni. Bezzeg mikor a tampont felrakod, de többedszerre jó lesz. nekem megjött de még nem volt szex mert hullák is voltunk meg nekem is nagyon fájt a gátsebem. most meg már nagyon jó, sőt, a doki jó munkát végzett .-)

kitartás jó lesz egy idő után.

2009. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! 4 hónap múlva tudtunk együtt lenni (sajnos szanaszét repedtem). Az "esemény" nem fájt - csak az, hogy kiderült, nem tudott várni a férjem, megcsalt egy kolléganőjével... ( azt hittem 13 év ismeretséggel, hogy a világ legjobb,leghűségessebb férje az enyém:(( )
2009. nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!