Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Függ valamitől, hogy mennyire...

Függ valamitől, hogy mennyire lesz könnyű a szülés?

Figyelt kérdés
Hogy mennyire vagy fiatal meg ilyenek......
2007. dec. 30. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Azt mondják,hogy egye´ntöl függö.De elsö babánál mindíg nehezebb.Én is elsö babát várok,majd kiderül.

37hetes kismama.

2007. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akinek szélesebba csípője az könnyebben szül,és ebben lehet is valami,mert nagyobb helye van a kitolásra.A kor szerintem nem nagyon.De a baba magatartása annál inkább.Huginak meg bátyusnak a nyakára volt tekeredve a köldökzsinor,és ők nehezebben születtek.(Iletve huginál elég hosszú volt a vajúdás is,mert még nem igazán akart kibújni.)Én viszont úgy döntöttem,h meg akarok születni,és nem is szórakoztam vele sokat.Alig értek be a kórházba és már kint is voltam az első tolófájásra.
2007. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%

Én csak ugymond szóbeszédet tudok mondani!

Anyum körházba dolgozik, nekik az az észrevételük, hogy azok a nők akiknek eredetileg vörös a hajuk, és nagyon fehér bőrűek, esetleg szeplősek, nekik a szülés nehezebben megy. nem megieszteni akarok senkit se, csal elmodtam a válaszom.

2007. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!