Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 45 évesen második szülés nagy...

45 évesen második szülés nagy eséllyel császármetszés lesz, ha az előző is az volt 4 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Igen, de valószínüleg csak a korod mitt.

Ismeros mondjuk megszült 48 évesen természetes úton, de ott a doki erőltette ezt.

2022. márc. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, miert lett az elso csaszar, es most hogy alakul. Illetve nagyon fugg a valasztott helytol/orvostol.
2022. márc. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
VBAC-nek nézz utána.
2022. márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem biztos, már nem úgy van ez, mint régebben. Attól is függ, miért volt az az első (az az ok most fennáll-e), illetve azért figyelembe veszik másodszorra már, hogy te mit szeretnél. Annyiban nagyobb esélyed van a császárra, hogy az előző hege miatt már nem fognak adni oxitocint, nem indítják, de nem is engedik túlhordani, illetve úgy tudom, 8 óránál tovább nem igazán hagynak vajúdni magzatvíz-elfolyás után. De rokonom is szült negyvenesként császár után természetesen, mert ő meg ahhoz ragaszkodott.
2022. márc. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az első szülésem azért volt császár, mert ikreket vártam. Őszintén, most is jobban örülnék, ha császár lenne, én nem szeretnék oxigénhiányos gyereket...Az ikreimre 5 évet vártam amúgy, gondolkozom, hogy elmegyek magánkórházba szülni és magam kérem a császárt most másodszor.
2022. márc. 16. 08:29
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Mi ez a nagy oxigenhiany fetis? Komolyan mondom... Amugy kerdezd meg az orvosod, hogy az o korhazaban mit gondol,mit tennenek ilyen helyzetben,de valoszinunek tartom,hogy ha valakinel,nalad pikk-pakk lehet egy igazolast adni hoyg csaszar legyen,leginkabb az elozo csaszarra hivatkozva,illetve esetleg a korodra is.
2022. márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elozo csaszar a legtobb helyen indikacio csaszarra, tehat ha azt szeretnel nem lesz semmi akadalya.

De miert felsz oxigenhianytol? Van esetleg valami oka? En csaszar utan termeszetes uton szultem, 33 ora vajudassal, kulonosebb gond nelkul. A baba eletjeleit folyamatosan monitoroztak, igy ha indokolt lett volna akkor kiveszik.

2022. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Miért lenne oxigénhiányos a gyerek természetes szülésnél? Sokkal több kockázata van a babára nézve is a császárnak...
2022. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Jajj mert a természetes szülés egyenlő az oxigénhiannyal? 🤦‍♀️
2022. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetes uton is szülhetsz akár, még nem leszel automatikus császáros ettől.
2022. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!