Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Örültek a császárnak?

Örültek a császárnak?

Figyelt kérdés
Én mindig is rettegtem a hüvelyi szüléstől. Szinte minden nap sírtam, ahogy közeledett a vége. Egyik nap mentem ultrahangra, ahol közölték, hogy császár lesz, mert farfekvéses lett. El nem tudom mondani mennyire boldog, felszabad voltam abban a pillanatban. Nagyon szerencsésnek érzem magam.

2022. márc. 4. 12:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
63%
En is végig imádkoztam a farfekvésért,de nem jött be. Nem is szülök többet az biztos.
2022. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Sajnálom.
2022. márc. 4. 12:08
 3/62 anonim ***** válasza:
64%
Én is sajnálom. Normális országban ez választható opció,itt meg még egy epidurált se lehet kikönyörögni.
2022. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
78%
Nekem szerencsére mind 3 természetes szülés volt, én a császártól féltem.
2022. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Elég baj ez. Remélem egyszer eljutunk oda, hogy mindenhol választani lehet. Sokszor olvasom, hogy a nőgyógyász flegmázik a szülő nővel, hogy ne kiabáljon, mert nem fáj az annyira. Tök jó, hogy ezt egy férfi eldönti...
2022. márc. 4. 12:13
 6/62 anonim ***** válasza:
63%

Itthon dehogy jutunk.

Most már a fogadott orvos,szülésznőt is megtagadták,úgyhogy vissza feke fejlődünk ( és legyszi ne jöjjön senki azzal,hogy Svájcba is ügyeletesnél szülsz,nyilván összehasonlíthatatlan)

2022. márc. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
88%
Én a császártól rettegek! De kinek mi. Nem vagyunk egyformák. :)
2022. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
76%
én is megkönnyebbültem, amikor császár lett, nem tudtam elképzelni, hogy hüvelyen át kinyomom a kisfiamat... ha lesz kistesója, őt eleve szeretném császárral szülni, ha lehet (külföldön élek, lehet kérni, de a dokim alapvetően természetes szülés-párti, ami egyébként szimpatikus).
2022. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
70%
Volt mindkettőben részem. Soha többet császár! Nekem nagyon lassú volt a felépülés...
2022. márc. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
84%
Nekem hüvelyi után volt fél év a felépülés,nekem azóta csak császár jöhet szóba.
2022. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!