Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uj jatek! Tegnap du 5kor...

Uj jatek! Tegnap du 5kor elfolyt a magzatviz. Meg nincsenek szabalyos fajasok. Tippelnetek, hogy mikor bujik ki a pici lanyom?

Figyelt kérdés
Unatkozok a fajasokra varva. :D
2010. szept. 14. 09:25
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
En is mondtam a dokinak, de azt mondta, hogy ez az eljaras, de ugyse huzzuk addig. Probalom nem tulaggodni, ugyhogy kerlek ti se ijesztgessetek. Tudom, hogy jot akartok, de hiaba mennek vissza, hazakuldenek, hazarepulni pedig mar nincs ido.
2010. szept. 14. 09:56
 12/34 A kérdező kommentje:
irorszag
2010. szept. 14. 09:57
 13/34 anonim ***** válasza:

9:34-es vagyok.

Szegény Te, mi meg itt rémisztgetünk! De itthon ez tényleg nem szokás! Engem már ilyenkorra megműtöttek, ahol most Te tartasz! Nem értem én sem, hogy tudtak hazaküldeni egy kismamát, akinek elfolyt a magzatvize. Nem értem, más országokban máshogy működik a szülés??? Ha itthon fertőzésveszélyes, akkor máshol miért nem?

Na mindegy, nem idegesítelek tovább, vigyázz nagyon magadra! És majd írd meg, hogy mi történt veletek hogy vagytok!

2010. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Külföldön nem olyan rendszer, mint nálunk. És még se jobbak a mi születési statisztikáink, szóval szerintem ne paráztassuk a kedves kérdezőt, semmi baja nem lesz, ha nem kórházban van. És akkor se lesz semmi baja, se neki, se a gyerekének, ha nem születik meg 24 órán belül. Ez kizárólag Magyarországon van így, máshol nem csinálnak ekkora faksznit, se a terhességből se a szülésből. És még egyszer írom, semmivel nem jobbak a mi adataink, mint más országoké, sőt.


Szóval szerintem jó, hogy nem kórházban vagy, na ott lenne igazán esélyed valami jó kis kórházi fertőzést összeszedni...És mint tudjuk a kórházi bacik a legveszélyesebbek.


Drukk, hogy még ma meglegyen a baba! Első gyerek? Az én tippem a késő esti órákban, mondjuk 10 körül fog megszületni, és kora délután érkeznek majd az első fájások :) Szép szülést kívánok!

2010. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Igy van mindenki a magyar rendszerből indult ki.


én éjfélre tippelek.

2010. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Vilcsianyuja ***** válasza:
ezek szerint a magzatvíz nem folyt el teljesen, csak szivárog? az azért egy kicsit más, mint ha teljesen elfolyt volna. de azért nagyon nyugodtak ezek a dokik ott külföldön... :o(
2010. szept. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Hát,mi csak a magyar szokásokat ismerjük!Nekünk ezt mondták az itthoni orvosok,persze,hogy csak ezt tudjuk tanácsolni szegénynek!Mi sem ijesztgetni akarjuk,csak mikor itthon ezt mondja neked az orvos akiben teljesen megbízol és hallasz egy ilyen történetet tágra nyílik a szemed!Gondolom a hozzászólók többségének már van tapasztalata és ezért aggodalmaskodok ennyire.Bocs ha rád ijesztettünk,de mindenki azért szorít neked,hogy egészséges legyen a kisbabád.Könnyű szülést kívánok mihamarabb!
2010. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
kezdek fajni, de nagyon gyenge fajas, szinte csak kellemetlen erzes
2010. szept. 14. 10:22
 19/34 anonim ***** válasza:
Én szurkolok, hogy mihamarabb erősödjön, és rendszereződjön! :)
2010. szept. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Hajrá-hajrá!!!Szép lassan erősödni fognak!Az a jó fájás,ami legalább 40-45 másodpercig eltart és összegörnyedsz tőle:-)Bocsi,de ez sajna így van!Attól lehet szépen tágulni!Kitartás!Este lehet,hogy babázol:-))!
2010. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!