Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uj jatek! Tegnap du 5kor...

Uj jatek! Tegnap du 5kor elfolyt a magzatviz. Meg nincsenek szabalyos fajasok. Tippelnetek, hogy mikor bujik ki a pici lanyom?

Figyelt kérdés
Unatkozok a fajasokra varva. :D
2010. szept. 14. 09:25
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Indulunk a korhazba szerencset probalni. szoritsatok
2010. szept. 14. 11:05
 22/34 anonim ***** válasza:
Minden jót, szerintem 11 óra! Szoritok! :-)
2010. szept. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
48%

Ez azért gáz, hogy az EÜ tulképp ezen spórol:-(((((

Én örülök hogy Mo-on szültem, itt jártam terhesgondozásra, még ha itt élni kicsit nehézkes is

2010. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked,könnyű szülést!
2010. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Szia mindenképp írj, ha tudsz, mi van Veletek!!!
2010. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

juj,mindent bele!azaz mindent kifele:-))ez se hangzik jobban....

hajrá csajszi-hajrá csajszi,drukkolok értetek

2010. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Igaz még csak most olvasom a kérdésed,és ha valóban elfolyt a magzatvíz úgy tudom hogy 12 óra múlva meg kell születnie a babának.Én amikor szültem egy csajnak is elfolyt és rá 15 órára lett meg a babája és inkubátorba kellett tenni ez miatt.Remélem nálatok minden rendben lesz.Majd írj ha hazaértetek,ja és szerintem este 8-10 óra körül már babázni fogtok :-))
2010. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ird meg mi tortent. En Londonban elek es itt is mas eljaras van, mint otthon. Itt 3 perces fajasokkal allnak szoba az emberrel. 5 perceseknel meg a folyoson ultetnek.Sajna ez van. En is megyek haza szulni ha egyszer oda jutok. Drukkolok Neked, Ertetek!
2010. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, szerintem 8 ora korul mar babazol.
2010. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Szeptember 14-en 16.11-kor (magyar ido szerint 17.11) megszuletett a kislanyom.

5 perces fajasokkal mentunk be, de nem voltak tul erosek es csak 1 cm-re voltam kitagulva. Haza akartak kuldeni, de szerencsere a nover megkegyelmezett nekem, es elintezte, hogy felkeruljek a "vajudo" szobaba (8 agyas). Fajdalom csillapitot nem kaphattam egy korabbi betegseg miatt. Egy ora mulva mar 4 cm-re voltam kitagulva es tolofajasaim voltak. Kozoltek velem, hogy meg taguljak es ne toljak. Fel ora mulva megvolt a 10 cm, mehettunk a szuloszobaba. Addigra mar nagyon fajt mindenem es nagyon elfaradtam a nemtolasban, ugyhogy feludulest jelentett, hogy tolhatok vegre, de vegul vakkummal kellett segiteni a picurkamnak, hogy kibujjon.

Azonnal elmult minden fajdalom, es csak a melkasomon siro picurka joveveny letezett a vilagon. Aztan elvittek pindurt lemosni es megvizsgalni es elkezdtek az "utomunkalatokat" rajtam.

Tegnap (16-an) megkerdeztek, hogy haza akarunk-e jonni. Igent mondtam. Megvizsgalt minket 4 kulonbozo gyerekorvos es 4 nogyogyasz. Mindegyikuk elegedett volt, igy hazajohettunk delutan 4-kor.

Ma meglatogatt minket egy vedono, vasarnap ujra jon majd, jovo heten pedig a korzeti orvos jon ki oltani.

Osszessegeben elegedett vagyok az itteni egeszsegugyi rendszerrel, bar lenne par javaslatom is.

2010. szept. 17. 19:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!