Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem fix tarifás, vagy nem...

Nem fix tarifás, vagy nem horror árú doki a Margitban? Nagyon tanácstalan vagyok az orvosfogadással kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Még csak a terhességem elején vagyok, de nagyon sokat agyalok a fogadott doki kérdésen. Tudom, hogy a pesti dokik iszonyú pofátlanok, simán közlik előre a tarifát a szülésért, és sokan rá se néznek az emberre 100 ezer alatt. A gond az, hogy én ennyit nem, vagy csak nagyon nehezen tudok kifizetni. Tudtok esetleg a Margit kórházban olyan dokit, akinek nem fix a tarifája és normális, vagy olyat akinek mondjuk 60 ezer körül van? Nem merem megcsinálni, hogy nem fogadok dokit, félek, hogy akkor nem foglalkoznának velem normálisan, ezer ilyen rémtörténetet hallani. Ráadásul ahhoz, hogy a Margitban szülhessek, muszáj lenne dokit fogadni, mert nem oda tartozom, de a leírások alapján az a kórház szimpi. Elég tanácstalan vagyok, első baba, akihez járok nőgyógyász, nem vállal szülést sajnos, így teljesen lutri ez az orvosfogadás is, mert nem ismerek senkit. Dr. Burik Zoltán volt szimpatikus a jellemzések alapján, tudja esetleg valaki, hogy nála mennyi az annyi? Köszönöm szépen!
2014. febr. 12. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Magyar A 90ezer 2013

Mihályi I 2011ben amennyit gondolunk

2014. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de szültem ügyeletesnél is, idén nyáron, semmiben nem kaptam kevesebb ellátást, pont Buriknál - nekem eddig ő az etalon!
2014. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne fogadj dokit.

Nekem sem volt, ennek ellenére mindent elvégeztek, ez a munkájuk, ezért fizetik őket.

A szülsznőnek adj a szülőszobában, ő többet segít mit az orvos, ő lesz ott veled végig, ha valami kell ő adja, a doki csak az utolsó 10 percre megy be.

Utánna meg akkor falak közöl a dikival ha mész haza, 2 percre, míg oda adja a zárójelentést

2014. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy nem fogadok dokit, de ezt egyszerűen nem merem megcsinálni. Már halálra ijesztettek többen is, akik megkockáztatták, hogy nem fizetnek. Mesélték, hogy le se sz@rták őket, tizenórákat szenvedtek anélkül, hogy bárki komolyabban rájuk nézett volna, miközben egy millimétert sem tágultak stb. Én ezt nem akarom, nagyon félek attól, hogy ennyire magamra hagynak és nem foglalkoznak velem. Nem várom, hogy kinyalják a seggem, de azt se akarom, hogy fölöslegesen hagyjanak szenvedni, csak mert nem fogadtam dokit.
2014. febr. 12. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
ugyan annyi olyan történet is van azok részéről akik fizettek. Meg halt a gyerek leszarták rosszul bántak vele stb. Lehet hogy majd nagyon sokat fizetsz aztán kegyetlenül fognak bánni veled.
2014. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ha nem bánik velem a fogadott doki normálisan, az fix, hogy nem kap egy fillért sem. Szerencsére utólag kell fizetni, ha tapló, vagy nem jön be a szülésre, nekem simán van pofám megcsinálni, hogy nem kap semmit, hiszen ha neki is van képe így viselkedni, szava nem lehet.

Egyébként az is gond, hogy fogadott orvos nélkül nem szülhetek a Margitban, amennyire én tudom, mert nem oda tartozom. Rosszul tudom?

2014. febr. 12. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 2013 novemberében szültem a Magyar Atillánál, nem mondott fix árat, annyit adtunk, amennyit gondoltunk. Végig hozzá jártam magánba, már a terhességem előtt is. Nagyon meg voltunk vele elégedve!
2014. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!