Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után miért hagyják...

Szülés után miért hagyják bent a branült, ha nem tudsz pisilni?

Figyelt kérdés
Valahogy ott eszembe se jutott megkérdezni, pedig ötletem sincs és akárkinek mondtam eddig, meglepődött. Szülés után nem tudtam pisilni, katétert kaptam, és bent hagyta a szülésznő a branült, hogy majd az esti vizetnél szóljak, hogy időközben sikerült-e. Este szóltam, hogy sikerült, és már vették is ki. Milyen szerepe lett volna a branülnek, ha estig sem pisilek?
2022. ápr. 22. 17:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert adnak infúziót, ha nem sikerül.
2022. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez kórhàzankènt vàltozò. Nekem csak addig volt bent, mìg a lepèny meg nem szûletett.

(Csak akkor raktàk be, mikor oyt adtak)

Pisilni csak kèsőbb mentem ki, az aranyóra utàn.

2022. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Császár után napokig bent volt, azon keresztül is kaptam fájdalom csillapítot plusz antibiotikum is kellett még


Termesztés szülés után nekem azt mondták szóljak ha tudtam pisilni, kiveszik. Pisiltem, ki is vették ez kb 6 órával a szülés után lehetett. Nem tudom én sem mit adtak volna ha nem tudok pisilni, csak azt vártam szedjek ki, nem kérdezősködtem :D

2022. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Az az oka, hogyha nem tudsz pisilni , akkor telik a hólyag, az pedig gátolhatja a méh összehúzódását és vérzés alakulhat ki. Vérzés esetén szükség lehet vérzéscsillapítóra, vagy egyéb gyógyszerekre is akár helyzettől függően. Ezért is ennyire fontos többek között, hogy sikerüljön pisilni és ezért jön a katéter, ha máshogy nem megy.

Üdv, egy szülésznő.

2022. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, főleg az utolsót. Minden világos :)
2022. ápr. 23. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!