Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi bugyipelenkát (szülés...

Mennyi bugyipelenkát (szülés utánra), betétet érdemes vinni a kórházba?

Figyelt kérdés
Még utána itthon is szülés utáni betét kell vagy elég a sima eü betét?

2022. máj. 6. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Valtozo. Nekem szules utan mar az ejjeli Allways is sok volt. Konkretan par csepp verzesem volt csak par hetig.
2022. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
A kórházba én eldobhatós bugyit vittem, ott adtak szülés utáni betétet, de szerintem egy sima nagyméretű éjszakai is elég lett volna. Illetve a h&mből vettem ilyen mamabugyit, hogy itthon is kényelmes legyen. Itthon már elég volt a sima betét is.
2022. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Gyógyszertárban vettem hálós bugyit 5dbot, óriás betétet meg adtak a kórházban. Ebből 2 nap alatt kb. 10 fogyott. A sima éjszakai betét elég volt már itthon 4-5 napig, utána tisztasági betétet használtam még 2 hétig.
2022. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Tena discreet bugyipelenkát használtam, belőlem ömlött, mint a Niagara, az első egy hétben nem is mertem volna mást használni. Szülés után betétet kaptam, de az már addigra kiázott, hogy letoltak az osztályra (kb 30 perc). Ez a bugyipelenka sokat bírt, nappali 2 csere elegendő volt, egy éjszakára.
2022. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tena pantsbol korhazba eleg volt egy 8 db-os,illetve itthonra is annyi. Lehet,hogy itthonra mar ejszakai betet is eleg lett volna,de nekem kenyelmesebb volt a pelus. 😅
2022. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem pár db Tena fogyott el, már a kórházban is elég volt az éjszakai Always. 2 hétig véreztem összesen.
2022. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hétig hordtam bugyipelenkát. A vérzésem is bővebb volt, és ez volt a legkényelmesebb.

Az első héten 2-3 csere kellett nappal. A kórházba vittem az egész csomagot

2022. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Egy csomag pelenkát vittem, itthon már elég volt a sima betét, pár nap után abból is a gyengébb, másfél hét után pedig a tisztasági.
2022. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy csomag Tena pants nadrágpelenkát (10 db-osat) vittem, és egy csomag szülés utáni betétet (Canpol postpartum 10 db). Ezekből pár darab megmaradt még itthonra is, amikor elfogytak már csak éjszakai always-t használtam még 2 hétig kb.
2022. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!