Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy császármetszése...

Normális, hogy császármetszéses szülés után fáj a szex?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja szültem. Elég durva szülés volt. A végén kb. 5 órán keresztül kitolási szakaszban voltam már, a baba feje végig majdnem kint volt, de végül téraránytalanság miatt császár lett. Elvileg nem sérültem sehol, a 6hetes kontrollon is minden teljesen rendben volt. Ehhez képest azóta is kb lehetetlennek tűnik a behatolás, tök érzékeny vagyok lent, csíp, fáj az egész. Olyan érzés, mintha be sem férne, aminek be kéne. Hozzátartozik a történethez, hogy a terhesség utolsó 4 hónapjában el voltunk tiltva a hagyományos szextől, tehát gyakorlatilag kb fél éve nem csináltuk így. Lehet, hogy csak ennyire elszoktam tőle? Volt valakinek hasonló tapasztalata?

2022. máj. 8. 21:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#9: A heg körüli kellemetlenségek tudom, hogy normálisnak számítanak. A nőgyógyászom azt mondta, hogy olyan is van, hogy sosem múlik el. Csak az a fura nekem, hogy "lent" is kellemetlen, pedig ugye nem ott jött ki a baba.

#10: A heg körül nekem zsibbad is kicsit, meg van egy kis érzéketlenség is, szerencsére "lent" ez nincs. Állítólag a hegen sokat lehet javítani hegkezeléssel, én el fogok menni szakemberhez, esetleg próbáld meg te is, ha gondolod.

2022. máj. 8. 23:59
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Két császárom volt, mind a kettő után hónapokig kellemetlen, fájdalmas volt a szex. Főleg az első után, az olyan volt, amit te is leírsz, hogy mintha nem férne be…

Nekünk segített, hogy a férjem extra türelmes volt, hosszú előjáték, sok síkosító! De igazán jó akkor lett, amikor abbahagytam a szoptatást. Onnantól a libidóm is vissza állt.

2022. máj. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10%
3 honap utan nem termeszetes.
2022. máj. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!