Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mikir múlik el...

Császár után mikir múlik el ez a fura "érzéskimaradás" az alhasban?

Figyelt kérdés
Nehéz leirni mert nem talalok megfelelő szót rá, ez nem fájdalom hanem ha megérintem ott akkor ooyan mintha még mindig tartana az érzéstelenitő hatása ott lent, más a tapintás, erzés ott lent. Meddig tart? 3 hete császároztak, a hasam lapos már de a seb körül ez az erzes még megvan.
2022. máj. 12. 23:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
11 éve császároztak, mai napig olyan.
2022. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Én nagyon gyakran olvasom, hogy érzéketlen marad egy egy rész sokaknál
2022. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Elvágtákbaz ideget ott. Nekem kicsit jobb lett, de még mindig fura 2 év után is.
2022. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a 6. hétre elmúlt
2022. máj. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
30 éve császároztak, a mai napig olyan, a másik 20 ezer mellékhatás mellett. Bárcsak természetes úton szültem volna!!!!!4
2022. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
6 éve műtöttek,a mai napig érzéketlen.
2022. máj. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

Ne aggódj kérdező, igenis ritka, hogy úgy marad. Azért ijesztgetnek, mert ebben a kategóriában mindenki brutál császár ellenes, mint az elmúlt napokban kiderült. Van olyan őrült, aki szó szerint inkább belehalna a szülésbe, mintsem hogy életmentő császárt hajtsanak rajta végre.


Persze jönni fog még 30 troll válasz, hogy 15 éve császarozták, azóta megvakult, megsüketült, elvesztette mind a 2 lábát, karjait, persze a császár miatt!!@4

2022. máj. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
10 hete szültem császárral és a heg alatti rész még mindig érzéketlen. Tényleg, ez mikorra múlhat el?
2022. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%
7 épp a napokban lévő kérdések alatti, természetes szülés párti hozzászólásokat húzták nagyon le, pedig volt, aki tök szépen leírta, hogy mi a véleménye úgy, hogy közben nem azt nyilatkozta, hogy a Császármetszés ördögtől való. Nem értem miről beszélsz, hogy a természetesszüléspárti szélsőség van fölényben.
2022. máj. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%
7, mindkét oldalon van elvakult hülye, meg lehet sértődni, nem érdekel. Van aki gyönyörűen helyre jön a császár után is, sosem fáj, nem marad érzéketlen, másnak meg élete végéig fáj időnként, érzi a frontokat, érzéketlen is maradhat ahogy páran írták...
2022. máj. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!