Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mikir múlik el...

Császár után mikir múlik el ez a fura "érzéskimaradás" az alhasban?

Figyelt kérdés
Nehéz leirni mert nem talalok megfelelő szót rá, ez nem fájdalom hanem ha megérintem ott akkor ooyan mintha még mindig tartana az érzéstelenitő hatása ott lent, más a tapintás, erzés ott lent. Meddig tart? 3 hete császároztak, a hasam lapos már de a seb körül ez az erzes még megvan.
2022. máj. 12. 23:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%

9


Rosszul láttad. Szarrá voltak oltva azok, akik ki mertek állni a császáros nők mellett.

2022. máj. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%
7! Volt császárod? Őszintén! Mert szerintem halvány lila gőzöd sincs,miről beszélsz. Ez a véleményem. Lehet lepontozni.
2022. máj. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Igen, képzeld volt. Az első sürgősségi császár volt, másodjára sikerült a vbac.
2022. máj. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
45%

13! Akkor tudhatod,hogy mit és mennyi réteget vágnak fel. Nem értem, miért írod ilyen könnyelműen,hogy a legtöbb nőnek meggyógyul.

Erről valami hiteles forrásod van?

2022. máj. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
Az orvosom, aki biztatott engem és a csaszáros barátnőimet is, és igaza is lett.
2022. máj. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%

Ha valaki 10 év után is biceg a "császár miatt", az nyugodtan feljelentheti a kórházat, meg az orvosát. Én nem a híres Lintner dokinál szültem, mégis, gyönyörűen varrtak, és hamar felépültem utána, semmi maradandó kár nem keletkezett.

A szülések majdnem fele császár, mégsem találkoztam még a szülés után végleg megnyomorodott édesanyával, még több császár után sem.

Nyilván akit hentesek kaszaboltak fel az megszívta, de 2022-ben már nem kell félni a császártól.

2022. máj. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
93%
...persze persze, semmi nem oldódik meg egy feljelentéstől, de tudjátok hogy megtehetitek, mert ezek a mellékhatások rohadtul nem normálisak, és nem törvényszerűek.
2022. máj. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
86%

Pedig csomó szövődmény (mellékhatása a gyógyszereknek van) "normális" császár után. Nyilván nem örülünk neki de a gyógyulási folyamatot nem tudja az orvos irányítani. A niche, összenövés, érzék kimaradás mind a gyógyulástól a testtől függ.

Kérdező lépj be a császárvonal csoportba. Ott sztem tudnak tanácsot adni. Nekem szerencsére nem maradt érzéketlen a hasam. Viszont maga a heg érzékeny.

2022. máj. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
27%
Átvágták az idegeket, ez nem is fog elmúlni.
2022. máj. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
82%

Lassan 6 hónapja császároztak. Eleinte volt érzéketlen, aztán hiperérzékeny egészen a köldökömig, majd a negyedik hónap környékén helyreállt a dolog, már teljesen normális az érzékenysége.

A császárvonal oldalnál előfizettem a kezdő csomagra, amiben van hegkezelés is, valamint nem rég voltam személyes hegkezelésen is szakembernél.

Nagyon-nagyon ajánlom mindenkinek, akinek bármi szokatlan dolog van a hegével. Az első alkalom után elmúlt a derékfájdalmam, ami a szülés óta kínzott.

Nem is gondolnánk, mennyi mindent tud befolyásolni az a heg a hasunkon. 10 réteget vágnak-húznak szét, a gyógyulás során pedig sokszor alakulnak ki letapadások, összenövések a rétegekben.

Eleinte én sem hittem benne, de úgy voltam vele, hogy ártani nem fog, hát csinálgatom, meg ránézetek szakival is, abból baj nem lehet. Minden fillért és ráfordított időt megért.

Évekkel később sincs senki elkésve, hogy foglalkozzon a heggel. Annyi a különbség, hogy a 3 hónapnál fiatalabb heggel finomabban kell bánni.

Sajnos még csak néhány éve létező dolog a hegkezelés, így kevés helyen esik szó róla. A legtöbb nőgyógyásznak fogalma nincs a hasznosságáról, gyógytornászok foglalkoznak ezzel, már aki ilyen területen dolgozik (szülés utáni regeneráció). Én most egy jóval korábbi műtéti hegemet is fogom kezeltetni, meglátom, mit lehet elérni vele.

2022. máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!