Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik kórházban szültetek?...

Melyik kórházban szültetek? Mi volt a legjobb és legrosszabb tapasztalat a kórházzal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ki, mit tud elmondani a bentlétről?

2022. máj. 18. 11:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

Maternity, tavaly december, hüvelyi úton.

Minden tökéletes volt. Egerből menekültünk.

2022. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%

Sote 1. 3 eve szültem.

Császáros voltam, a sebem gyönyörű volt, ott van NICU-PIC.

A hatrany: leszartak a fejem, nem segítettek semmiben, mindent vinni kellett, sok nővér bunkó volt, és eléggé gatya is a kórház. 2 szobára jut 1 fürdő amiben lehetünk 8-an is egyszerre.

De az a legbiztonsagosabb kórház Magyarországon.

2022. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Kistarcsa.

Iszonyú flegma volt az orvos, aki ügyeletes volt, szerencsére nem volt bent sokat. A szüléssel sem volt minden rendben, de az nem a kórház hibája volt. 40 percig varrtak, az is kínszenvedés volt, pedig elvileg kaptam érzéstelenítőt, szóval nem tudom hogy ez mennyire múlt rajtuk. Felújítás is volt épp akkor, így elég zsúfoltan voltunk, az is elég rossz volt.

Legjobb tapasztalatot nem tudnék mondani. Összességében nem volt más nagyobb bajom, egyszerűen igyekeztem túlélni. A kaja ehető volt, a fürdőszoba kultúrált, a nővérek kedvesek. Ez mind jól esett, csak nem tudtam annyira örülni, nem éreztem jól magam. Itthon volt a legjobb, amikor végre 3asban tudtunk összebújni, teljes nyugalomban és a kényelmes ágyunkban.

2022. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szeged Nő Klinika.

Az orvosomat és a gyerekgyógyászt leszámítva csapnivaló gárda. Az ápolónők flegmasága és nem törődése az anyukakákkal és babákkal meglepett...minek megy az ilyen kórhazba dolgozni? Császárom volt és egyetlen szép emlékem a gyermekagy alatt hogy a kislanyom ott volt mellettem. Egy jo szot nem kaptam senkitol ott. Az életbe tobbet nem megyek arra a helyre...

2022. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%

Péterfy, 2018. A szülés rendben volt, bár a szülésznő kicsit siettető volt, pedig semmi oka nem volt rá, de a fiatal doki jól kezelte. Amikor a szülésznő kiment, hangsúlyozta, hogy nem kell elfogadnom semmit, amit nem akarok, nem kell engednem a nyomásgyakorlásnak, bár a felkínált szernek lennének előnyei (prosztaglandin volt a téma, végül elfogadtam).

A csecsemőosztályt viszont minden percében utáltam. Az egyetlen pozitívum, hogy tudtunk fizetős családi szobába menni, így volt szép saját zuhanyzó, wc és hűtő a szobához, plusz így elnézték, hogy bejöttek a gyerekeim is (amúgy 14 éven aluli nem jöhetett be az osztályra).

Nagyon rossz emlék, hogy folyton stresszeltek azzal, hogy nem biztos, hogy hazaengednek, ha nem eszik eleget a baba, miközben eleve csak a 3-4. napon lövellt be a tejem, esélye se lett volna mennyiséget enni azelőtt, nem láttam indokoltnak, hogy emiatt bent tartsanak.

2022. máj. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Zalaegerszeg. Magával a szüléssel kapcsolatban csak jó tapasztalataim vannak: értem az orvosra, a szülésznőre, a tárgyi környezetre. Az újszülött osztályon az egyedüli rossz tapasztalatom, hogy a végsőkig erőltetik a szoptatást, és tápszert/ pótlást csak a legutolsó pillanatban adnak, mikor már a babának is annyira csökken a súlya.
2022. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pécsről van valakinek friss tapasztalata?
2022. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!