Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek a szülés utolsó heteibe...

Akinek a szülés utolsó heteiben magasabb volt a vérnyomása, annak a szülés után rögtön elmúlt?

Figyelt kérdés
Vagy kellett idő hozzá, amíg rendeződött?
2022. máj. 24. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Még kórházi napokban kellett a dopegyt, de itthon már nem, rendeződött.
2022. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 15.hettol magas volt, a korhazban dopegytrol át allitottak ednytre de kb 5 nap után már nem kellett, helyreallt
2022. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hete szültem, 2*1 dopegytre csökkent az adagom de még mindig 140-145/80 körül mozog 😕
2022. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hogy vagy kérdező? szülés után ez elmulik.
2022. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most már jobban.

Szülés után bent a kórházban nem mérte senki. Itthon megint magasabb volt. Szülés után 1 héttel kifejezetten rosszul is éreztem magam, ráadásul valami migrénes fejfájás is elkapott mellé.

Voltam hétfőn a háziorvosnál, most naponta 3x mérnem kell, meg feljegyezni, mellé elküldött laborba is. Oda hétfőn megyek majd.

2022. máj. 26. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem múlt el sajnos, azóta kardiológus kezel. A Dopegyt lófüttyöt nem ért már a terhesség végén sem, a fiam konkrétan emiatt született császárral a 38. héten. Sajnos szoptatni sem tudok, mert ugyanúgy csak Dopegytet szabadna szedni azalatt is, de mint írtam, nekem semmit sem használt már a maximum 4x2 sem. Teljesen más gyógyszer típust szedek most. Azért ez a ritkább verzió, nekem családi hajlamom van magas vérnyomásra és ezt a terhesség hozta ki. 3 hónapja szültem amúgy.
2022. jún. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!