Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesség alatti alacsony...

Terhesség alatti alacsony vérnyomás, valamint magas pulzusszám bajt okozhat-e? Volt-e valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Alap pulzusom is 100 körüli, de most a terhességem alatt felmegy 140-re is. Orvosom nincs, mivel tilos (ezt a választ kaptam, amikor fel szerettem volna fogadni). A vérnyomásom viszont alacsony a 100-at sem éri el, 96-97 körüli, volt már nagyon alacsony is 80. Szülés folyamán ettől a magas pulzusszám és alacsony vérnyomás miatt lehet e gond a babának vagy nekem? Valamint szülhet-e az anyuka természetesen, vagy inkább a magánorvosok ilyen esetben a biztonság kedvéért császároznak?

2021. jún. 29. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyenek az értékeim.

Vérnyomas 100 alatt, pulzus 110 körül.


Semmi teendöm vele.


Van, hogy ez is leesik, multkor 80/58at mertem. Na akkor be is szédültem rendesen. Ittam egy kávét, jo lett.


Fiammal is ilyen volt, termeszetesen, időre született.


27hkm

2021. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj ezekkel az ertekekkel.
2021. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok a vérnyomással és pulzussal, mint te. Azt mondta az orvosom hogy ez így teljesen oké ha jól érzem magam. Megjegyzem én 80/55-ös vérnyomással sem szèdelgek, annyira alacsony mindig hogy ezt szoktam meg. Természetes szülésre készülünk :)

37 hkm

2021. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Valamilyen szinten megnyugtató, hogy nektek is hasonlóak az értékeitek!
2021. jún. 29. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!