Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az az orvos csinálta a...

Ha az az orvos csinálta a programcsászárod állami kórházban, akihez magánba jártál, kért érte külön pénzt?

Figyelt kérdés

Tudom, elvileg nem szabad kérnie, de nem a hivatalos verzióra vagyok kíváncsi.


Illetve ha spontán beindul a szülés és felajánlja hogy akkor is bejön és megcsászároz, azért vár pénzt?


2022. máj. 25. 16:05
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a kérdés foglalkoztat, azzal a különbséggel, hogy az én dokim nem ájánlotta fel, hogy miattam bejön, ha előbb megindul. Nem is várnám el tőle mondjuk.
2022. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Én sem várnám el amúgy, nekem bőven jó, ha telefonon megmondja a kollégáinak hogy mi a helyzet, és ők megcsinálják ilyen sürgős esetben. Amúgy is ahhoz a kórházhoz tartozom lakcím szerint is.
2022. máj. 25. 20:00
 13/39 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, bizony, ha nem fizetsz nincs kívánság császár...


Külön dolog a magán terhességgondozás, ugye ott azért fizetsz. és külön kell fizetni a kívánság császárért. Ez full logikus. És hogy megnyugodj, ha a megbeszélt időpontban császározna is kéne érte fizetned pluszban.

2022. máj. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Nem kívánság császár van, nem kell kioktatni. Kívánom h ne éld át azt ami miatt nekem császár kell. (Mellesleg én támogatnám h mindenki eldönthesse hogyan akar szülni, és akkor megszűnne végre ez az értelmetlen vita.)


Azt mondják ha ügyeleti időben csinálja államiban akkor azért nem kell fizetni.

2022. máj. 26. 06:55
 15/39 anonim ***** válasza:
0%

Ha meg nem kívánság császár, akkor nem kell a dokinak telefonálgatnia, viszed a papírjaidat amik igazolják a tényeket és császározni fognak ingyen is. Nem kell ezen görcsölni.


Hidd el, átéltem én már a programcsászárt, betegség miatt. nem is lesz második gyerek én még egyszer ezt tuti nem csinálom végig. Majdnem meghaltunk.

2022. máj. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
50%
Én se értem min agyalsz ennyire. Ha valóban van indok, akkor azt látja az ügyeletes is…
2022. máj. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Ne értsed, nem ez volt a kérdés. Hanem hogy most az új rendszerben kinek hogy ment ez a dolog, ha a saját orvosa csinálta a császárt munkaidőn kívül.


Lehet persze h nekem ügyeletben csinalja más, de attól még érdekelhet, nem? Főleg hogy sok most az ellentmondás, és ti se tudjátok a választ.

2022. máj. 26. 08:27
 18/39 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk gondolatolvasók, ezért érdemes a dokit megkérdezni. Mondjuk frissiben lett volna az egyszerűbb, amikor ajánlgatta, hogy csak miattad bemegy, valami no és ennek van-e valami plusz vonzata...? némi illedelmes szempillarebegtetéssel :) Ha erre virágnyelven közli, hogy "csak ha hálás vagy" vagy lehet magánba szedi ki majd a varrataid majd annyiért vagy a kontrollnál fog vastagabban a tolla?, vagy fogalmam sincs, hogy mehet. Ha azt mondja, hogy dehogyis, ez benne volt a csomagban és természetesen jár, akkor meg huhh. :D
2022. máj. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
50%

Nem lehet tudni mit akar kihozni belőle.

De az gyanakvásra adhat okot, hogy ő bemenne szabadnapján is...

Én mivel nem vagyok milliomos, biztos mondanám, hogy nehogy bejöjjön.

2022. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
56%

Hátt ha nem akarod neki honorálni, hogy a szabadnapján neked ugrál, akkor egyszerűen mond neki, hogy nem szükséges bejönnie, ennyi.

Nekem biztos nem lenne pofám elnézni, hogy miattam ugrál a nagy semmiért cserébe.

2022. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!