Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az az orvos csinálta a...

Ha az az orvos csinálta a programcsászárod állami kórházban, akihez magánba jártál, kért érte külön pénzt?

Figyelt kérdés

Tudom, elvileg nem szabad kérnie, de nem a hivatalos verzióra vagyok kíváncsi.


Illetve ha spontán beindul a szülés és felajánlja hogy akkor is bejön és megcsászároz, azért vár pénzt?


2022. máj. 25. 16:05
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Egy orvos sem fogja ezt kockáztatni, mikor a hálapénzkommandó ott a lohol a nyakukba. Állami kórházban nem fogadhat el pénzt és nem is fogadhatod fel. Ha császárt akarsz, menj el magánba.
2022. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Menjen magánba a fene, amúgy is megcsinálják a császárt mert van indikáció + az előző is császár volt, elvileg itt nem szeretik a császár utáni hüvelyi szülést. Meg ebben a kórházban van PIC.
2022. jún. 4. 06:44
 33/39 A kérdező kommentje:
Csak azt akartam tudni hogy a saját orvosom fogja-e csinálni, de igazából mindegy, jó dokik vannak ebben a kórházban.
2022. jún. 4. 06:45
 34/39 anonim ***** válasza:
Ne hogy azt hidd akkor, hogy mindenki úgy ugrál, ahogy te fütyülsz.....
2022. jún. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Neked mi bajod van? :D Ha le van írva hogy az orvosi oka hogy miért kell nekem császár, és az előző is császár volt, akkor meg fogják csinálni, főleg úgy, hogy látják, hogy az orvosom aki gondozta a terhességet, ebben a kórházban dolgozik. (És amúgy biztosan tudok vele telefonon beszélni ha még így se akarják megcsinálni a császárt.)
2022. jún. 4. 08:23
 36/39 A kérdező kommentje:
Lett papírom a császárról szakorvostól, úgyhogy programcsászár lesz. Ha a dokim éppen ügyeletes lesz, akkor lehet, hogy ő csinálja, de nem biztos. Fizetni nem kell érte.
2022. júl. 29. 18:41
 37/39 anonim ***** válasza:
33%
És mennyivel vesztegetted meg a szakorvost?
2022. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Gerinctörés után szó nélkül leírta, te kis rosszindulatú. Na puszi neked :D
2022. júl. 29. 18:46
 39/39 A kérdező kommentje:

Mármint nyilván úgy értettem h nekem volt anno eltörve a gerincem. Csak azért volt fontos megjegyeznem, hogy lett papírom, mert nyilván enélkül nem feltétlenül jegyeznek elő programcsászárra.

Amúgy állami rendelésen adta róla a papírt 5 perc alatt, régen ő műtött, úgyhogy tudja hogy mi a helyzet velem, nem egy kóklerről van szó, aki csak úgy osztogatja mindenről az igazolást.

Különben is a császárosok úgyse igazi anyák itt sokak szemében úgyhogy nem értem a hőzöngést :D


Mindenesetre leírtam h h alakult végül ez a dolog, ha valaki nem rosszindulatút érdekel, vagy hasonló cipőben jár.

2022. júl. 29. 18:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!