Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha rendszeres a fájás, de...

Ha rendszeres a fájás, de kibírható, akkor az még nem a szülés, ugye?

Figyelt kérdés
Mondjuk 10 percenként jön, de nem erősebb mint egy erős menstruációs görcs, szóval simán bírható, magzatvíz sem ment még el. Az már a szülés kezdete, vagy inkább jósló? Meddig érdemes várni?
2022. máj. 25. 17:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem egész nap menstruációs görcseim voltak, csak a köztük eltelt idő rövidült 10 percről 5-re. Kb 12 óra múlva kezdtek erősödni, amikor már tényleg fájtak.
2022. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nekem egész addig míg nem repesztettek burkot konkrétan a szülés előtt csak ennyire fájt és ugyan úgy kitágultam. Annyi hogy sűrűsödtek.
2022. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nekem így kezdődött a szülésem, szóval simán lehet. Délután 3tól este 9ig csak tessék-lássék fájt, de rendszeresen, aztán egyszercsak világos lett, hogy a kisfiam nem viccel, és menni kell a kórházba. :D

Kitartást, könnyű szülést!

2022. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez már simán lehet "normális" fájás is már. Az 5 percesek is még egy erősebb menzesz görcs szeruek, aztán ha surusodnek meg jobban, 2-3percesek, azok már amik nagyon fájnak.
2022. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha zuhanyra nem múlt el, akkor az rendes fájás lesz.A 10 percesek között én meg aludtam is éjszaka.Hajnalra surusodrek,erősödtek,reggel 7kor megszültem.Kitartást neked!
2022. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én is valahogy így vagyok ma vele, görcsölgetek keményedéssel együtt, csak nem rendszeresen jönnek, úgyhogy nekem sajnos szerintem csak jóslók. Ellenben a derekam majd leszakad, szóval a megérzésem az, hogy valami lassan alakul. Baromira feszül lefelé minden, mintha lassan kiszakadna a gátizmom a helyéről. :) 40+2 vagyok, kaptam időpontot indításra, úgyhogy én minden népi praktikát bevetek már hétfő óta. Nagyon drukkolok, hogy meginduljon magától.

Neked is kívánom, hogy ez már AZ legyen, jó élmény legyen a szülés és viszonylag könnyen túl legyél rajta! :) Majd mesélj, hogy hogy alakult végül. :)

2022. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nekem is így kezdődött. Hajnalban 10 perces fájások, de csak olyan kis lájtosak. Nem tudtam, mi van. Aztán reggel fél 10-re úgyis kellett mennem NST-re, gondoltam majd ott kiderül.

Na mire odaértem, elmúltak a fájások. De a doki megvizsgált, bő 1 ujjnyira nyitva voltam. Hazajöttem, ebéd után lefeküdtem aludni is. Aztán késő délután megint ugyanúgy jöttek azok a kb. 10 percesek.

Fél 7 körül kezdtem el mérni őket, 8ra kezdtek durvábbak lenni.

9kor hívtuk anyóst, hogy jöjjön q nagylányhoz. 10kor indultunk el a kórházba, 11kor kint volt a lányom. :D

2022. máj. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kérdező szerintem, ebből baba lesz ez igazi fájások. ma vagy holnap babázol.
2022. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta?
2022. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy csak most írok, másnap 15 órára valóban meglett a baba! :) Aznap egész éjszaka fájt, de rendszertelenül, voltak 8, 6, 5, majd újra 8 percesek, mindenesetre reggelre már nagyon fájt, úgyhogy bementünk az ügyeletre, és már 3 ujjnyira nyitva voltam. Délutánra pedig már babáztunk. :)
2022. jún. 5. 08:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!