Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabánya környéki kismamik!...

Tatabánya környéki kismamik! Ajánlanátok nekem szülészorvost, illetve szülésznőt a tatabányai kórházból?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 18:59
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Egyelőre úgy tűnik, hogy a mi babánk is kislány lesz, de persze 16 hetesen ez még erős tipp. Majd írjatok ám, hogy milyen volt a kórházban. Kicsit aggódom, mert sok rosszat és kevés jót hallani Tatabányáról...
2010. nov. 27. 09:29
 22/35 anonim ***** válasza:

Sziasztok, a márc. 6-ra kiírt kismama vagyok(Teca),gratulálok a kislányokhoz! :)

Nekem is van kirakva egy kérdésem, ha gondoljátok nézzetek be oda is , már írkálunk egy páran kismamik tb-ról,a tapasztalatokról.Így találtok meg:

Tatabányaiak írnátok nekem tapasztalatokat?(gyermekvállalás,nevelés-terhesség)

2010. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Hol vagytok kismamik? :)
2010. dec. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mi jól vagyunk, holnap reggel AFP vérvétel, remélhetőleg minden rendben lesz. Tatabányán kell vizeletet vinni erre a vérvételre? Ti jól vagytok?
2010. dec. 2. 08:01
 25/35 anonim ***** válasza:

Tőlem nem kértek az AFP-nél vizeletet. Csak a 12. heti vérvételnél kellett. Hogy vagy kedves kérdező?

Mi voltunk múlt héten 4D-n Pesten, de nem nagyon akart együttműködni a kislányunk. Szóval 2 hét múlva megpróbáljuk itt Tatabányán is, hátha. Akkor leszünk 30 hetesek. :)

2010. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Szia, milyen lett az AFP eredményetek?
2010. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hál' Istennek túl vagyunk az AFP-n, tényleg nem kellett vizelet. A dokim azt mondta, hogy az AFP eredményemet és a vérképemet be lehetne kereteztetni, minden szuper. A héten voltam vizsgálaton a dokimnál, ultrahangot is csinált. Már nagyon szép a kismanónk. 15 hetesen azt mondta a doki, hogy kislánynak tűnik, most meg azt, hogy mintha lenne valami a lába között, de nem tudja megmondani, hogy köldökzsinór vagy kukac. :) Mondta, hogy 19 hetesen menjek a kórházba hozzá genetikai ultrahangra, majd ott kérdezzek rá, hátha ott pontosabban látja majd. Oda majd csak 22-én megyünk, 23-án meg 4D-re Pestre a 4D Genesisben. Szóval valószínű, hogy karácsony előtt még kiderül, hogy fiúcska vagy kislány a babónk. És Ti hogy vagytok? Minden ok?
2010. dec. 9. 08:00
 28/35 anonim ***** válasza:
Gratulálok a szép értékekhez!! Végül kit választottál dokidnak?
2010. dec. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Pazár doktor úrhoz járok most. Eddig minden ok vele, rendes, korrekt. Remélem, ez így is marad a végéig. :)
2010. dec. 16. 08:18
 30/35 anonim ***** válasza:

Szia, én a 12.15. 22.30-as hozzászóló vagyok! Sokat írtam már neked eddig is, de képzeld egy hete megszületett a kislányom toxémia miatt 27 hetesen, sürgősségi császárral a Pazár doktor úrnál!!! :)

Messzemenőkig meg vagyok vele és a kórházi dolgozókkal elégedve, persze mindenhol vannak kivételek, de velük nem kell foglalkozni.Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar bekerülünk a kórházba, de most már mindegy, jól vagyunk.

Ha kérdésed lenne esetleg, akkor szívesen válaszolok! Thera

2010. dec. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!