Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan csont/labgyengeseg...

Szules utan csont/labgyengeseg? Mas is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Egy hete szultem. Eleinte azt hittem, a gatsebem miatt nem tudok rendesen menni, viszont mar nem annyira faj es rajottem hogy nagyon legyengultem. Nagyon gyengek a medencemben, labamban a csontok. Ha sokat ulok vagy alvas utan alig birok felallni, kiegyenesiteni a labam es elindulni. Mikor bejaratom akkor mar jobb valamennyire. Elso szulesemnel nem tapasztaltam hasonlot. Ez normalis? Massal is volt hasonlo? Mit lehet csinalni? Vagy ezen csak az ido segit?

2022. jún. 18. 07:28
 1/2 anonim válasza:
Vitamin
2022. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%
Ízületek inkább azok, nem a csontok szerintem. Ne haragudj az indiszkrét kérdésért, de úgy is arctalanul vagyunk. Mennyit szedtél fel a terhesség alatt? Vitaminokat mindenképp érdemes szedni persze, de én gondolkodnék valamilyen gyógytornában is. Súlypontod is nagyon eltolódik terhesség alatt, aztán meg hirtelen vissza. Nem egy sétagalopp ez az ízületeknek, fájhat a legérdekesebb helyeken. Kiváltképp akkor igaz ez, ha nem nagyon figyelünk a tartásunkra terhesség alatt. Annyira sem, amennyire lehetséges lenne. Pláne ha időnként még egy nagyobb gyereket is emelgetni kell. Nekem nem rögtön a szülés után jelentkezett, hanem pár hónap múlva. Elkezdtem stabilizálni a törzsem izmait, és kezd jobb lenni a helyzet a csípő és a térdízületemnél is. Pedig csak 1 ujjnyira maradt szétnyílva a hasizmom. Nem azt mondom, hogy most rögtön állj neki tornázni, nem hiszem hogy ezt az első 6 hétben erőltetni kéne, de a fene tudja. Ezt csak szakember tudná megmondani.
2022. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!