Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás alatt vérzés normális?

Vajúdás alatt vérzés normális?

Figyelt kérdés
Mikor még enyhe görcsök vannak, gyengébb mint a menzesz görcs, és a vér az pont olyan mint az első nap a menstruációkor, színre és mennyiségre, tehát nem csak egy pár csepp. Ti véreztetek?

2022. jún. 25. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tágulási vérzés..
2022. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak pár csepp volt, de már azzal is inkább indultunk a kórházba. Nagyobb vérzés nem oké.
2022. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez már amúgy több mint 2 éve volt, nem most vérzek, egy kevésre számítottam, pont ugye a tágulás miatt (ami egyébként 3 cmnél megfeneklett) és betelefonáltam a kórházba, ők meg behívtak stbstbstb.


Annyi hogy kicsit nehezen teszem fejben helyre a dolgokat és ez is az egyik olyan kérdés volt amire még nem kaptam választ. Sok vér volt. Gondolom a sok vér nem teljesen normális. Vajon mi okozza ha nem a tágulás? A magzatburok ép maradt, volt mekónium, és viszonylag hamar rendszeresek lettek a fájások, csak semmit se tágultam és a gyerek szívverése esett, emiatt sürgősségi császár lett. Nagyobb mennyiségű vérre később számítottam.

2022. jún. 25. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is nagyon meglepődtem, de belőlem is konkrétan csöpögött a vér, és arra is azt mondták, hogy teljesen normális, tágulás. Pedig akkor még a magzatburok biztosan ép volt. Én is nagyon lassan tágultam, oxitocinnal is 24 óra volt. Nem tudom, hogy ez lehet - e közös pont.
2022. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt vér. Nem olyan eszement sok, de nem is a tisztasági betét kategória. Viszont nem tiszta vér volt, hanem ilyen (bocsánat nem túl guszta) nyákos, nyúlós takony színezve a vérrel. Semmi komplikáció nem volt a szülés közben, és azt mondták normális, a tágulás miatt van.
2022. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon sötétvörös és sürű volt, kicsit nekem is mintha erős folyás állagú lett volna, vérszínben.


Azért kérdeztem, mert ha lesz még gyerekünk, akkor nem akarok ezen feleslegesen pánikolni.

2022. jún. 25. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Belőlem minden összehúzòdásnál jött a vères cucc, teljesen spontán tágultam ki 9 ujjnyira cca 6 òra alatt. Magzatvìz elment ès utána kezdődött a buli.
2022. jún. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De èn már ekkor kòrházban voltam, ahogy elment a nyákdugò mi, bementünk, első gyerek volt.
2022. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is véreztem, a végén már elég rendesen, de rendben volt minden. Annyi hogy utána éreztem hogy sok volt a vérveszteség. Az volt nagyon kellemetlen számomra, hogy nem lehetett betétet használni, így végig a saját véremben kellett feküdnöm.
2022. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!