Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházi csomagban ezek szükség...

Kórházi csomagban ezek szükségesek?

Figyelt kérdés

Van pár dolog a listán, ami nem tudom, tényleg olyan fontos-e.

Az egyik a köntös. Pár hét múlva esedékes a szülés, tehát még mindig meleg lesz, kell-e bentre köntös?

Illetve írnak ilyet, hogy sportkupakos kulacs. Ez gondolom azoknak, akik esetleg nem bírnának felkelni, kényelmesebb inni belőle?

De felkelni ígyis- úgyis fel kell gondolom.

Cumit kell bentre? Ez nincs rajta, csak egy ismerőstől kérdezték bent.


2022. júl. 1. 10:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Sportkupakos üveg arra is jó hogy szülés után bármikor tudj egy kézzel is inni. Mert egy kéz alapból foglalt a baba miatt. És szoptatás alatt folyton inni kell rengeteget.
2022. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
68%

Télen szültem, nem kellett köntös akkor sem.


Kulacs sem hiányzott. Simán ittam a félliteres üvegből is akármennyire fájt.


Cumi meg ahogy gondolod. Én nem vittem, de megbántam. Behozatnibsem tudtam a covid miatt.

Konkrétan 24ből 20 órát cicin volt a lányom, jó lett volna, ha legalább enni tudok úgy, hogy nem ordít.

Itthon cumis lett

2022. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Cumit én vittem, de aztán nem mertem neki bent odaadni, mert féltem h megköveznek a nővérek. De már bánom, folyamatosan mellen volt, a bent töltött 3,5 napban aludtam vagy 6 órát összesen, ezt most komolyan mondom. Alig vártam h haza mehessünk, ahogy kitettük a lábunkat a kórházból, adtam a szájába a cumit, és onnantól végre csak evésre használta a mellemet. (Mindenki nyugodjon meg, ettől még rengeteget volt a kezemben, az ölemben, nonstop szeretgettem és szeretgetem a mai napig(2,5 éves).)
2022. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Hú, nagyon hasznosakat írtatok, mindenki! Jó, hogy megkérdeztem!

Akkor veszek olyan üdítőt, aminek olyan a teteje, erre abszolút nem gondoltam.

Akkor bizt kedvéért cumit meg üveget is teszek.

Remélem nem felejtek el semmit 😬

2022. júl. 1. 14:04
 25/29 anonim ***** válasza:
87%

Május derekán szültem, rohadt meleg volt, ott lógott 2 napig érintetlenül a köntös az ágyam mellett. Aztán mikor megindult a tejem, úgy elkezdtem fázni, hogy egy napig szinte le sem vetettem a köntöst és még zoknit is húztam... szóval lutri. És ahogy előttem is írták, ha kórházi hálóinget kell viselned, jól jöhet valami, ami takar. Szóval én biztos pakolnék a helyedben egy vékony köpenyt.

A "szopókás" üveg sokban meg tudja könnyíteni a dolgod, akár hogy is szülsz.

Ha szoptatni akarsz, akkor a játszó cumi teljesen felesleges. Viszont az üveg jó, ha ott van, ha netán valami nehézség adódna.

2022. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
65%

Jana 1l-es ásványvizet vittem (2 palackkal), ez félig-meddig sportkupakos, Tescoban találtam, praktikus volt császár után. Mire kiittam, már tudtam mozogni, és kértem vizet meg teát a nővérektől (teát csak egyszer, mert borzalmas volt) kancsóba és pohárból ittam.

Köntöst pécsen kötelezően kérik a gyerekágyas osztályon babafürdetésnél, pedig júni végén szültem és már akkor is botrányos meleg volt...

Nekem a hat váltás bugyi meg hálóing volt felesleges, meg a szülés utáni betét, de ezt ugye előre nem tudhatja az ember... ha besárgul és bent tartanak egy hétig, akkor ki lehet pörgetni ennél több hálóinget is.

2022. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Hát akkor viszont egy ilyen vékony anyagú valamit kéne beszerezni, nem ezt a plüss köntöst 🤔

Szeretnék szoptatni, remélem összejön ez is 🙏

De igen, sosem lehet tudni...


Köszönök mindent választ!

2022. júl. 1. 16:40
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

27

Anno tescoban vettem vékony,rövidujjú köntöst. Sima világosszürke. Nézz szét ott is.

2022. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 😊
2022. júl. 1. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!