Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 éve szültem és pár napja...

1 éve szültem és pár napja fájó gátseb normális? Mi lehetne rá a megoldás?

Figyelt kérdés

Az első gyermekem után begyulladt a gátsebem (orvos hibájából). A második gyermekemnél már másnap alig éreztem a gátsebemet. A harmadiknál nem csak összevarrt, hanem az annó begyulladt állapot után megmaradt kis csomócskákat "kitisztitotta". Soha nem fást, teljesen panaszmentes volt. Amikor ezt csinálta az nagyon fájt, mint mikor érzéstelenítő nélkül varrta össze a belső szakadásokat az első szülésem után. De az előbb említett "kitisztítás" óta nincsenek ezek a csomócskák, viszont most pár napja fáj a gátsebem.


Más is volt így? Mi használt?


Sajnos ahol most lakunk egyik nőgyógyász kb nagyobb hentes, mint a másik. Szóval nem sok kedvem van hozzájuk. A harmadik gyermekem születésekor is hagytak több, mint egy napig szenvedni. Se burokrepesztés, se oxitocin, semmivel nem segítettek.


2022. júl. 12. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
20 hónapja szültem. Együttlétkor fáj a gátsebem.
2022. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!