Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már a vajúdás lenne?

Ez már a vajúdás lenne?

Figyelt kérdés

Voltam nemrég nst-n, ami 20-25 perc alatt 4 fájást mutatott, 40-50 közötti értékkel. Kis keményedést éreztem a hasam egy részén ilyenkor. Nem rég újra keményedni kezdett a hasam, hol a teteje, hol az oldala, mármint a méhnek a teteje, oldala, vagy a tetejének egyik oldala, ritkábban az alja, néha menstruációs görccsel kísérve. Figyelgetem, de össze vissza vannak ezek. Van, hogy 5-6 percenként, van, hogy 3-4, olyan is volt hogy 2 perc után jött az újabb keményedés. De azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy a rövidebb időköznél az még az előző fájás lett volna. Nem fáj igazából, keményedik csak.

Ez már a vajúdás lenne? azt mondják azt megismeri az ember, mert egyértelmű, fáj.


2022. júl. 31. 17:52
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
volt, hogy pár mp-ig tartott a keményedés, de olyan is volt, hogy 1-2 percig is. Az applikáció szerint 1p 17mp az átlag fájáshossz, és átlag 4p22mp a gyakorisága
2022. júl. 31. 17:55
 2/20 anonim válasza:
7%
Remélem korházban vagy! Ha még nem akkor hajrá! Irány befelé!
2022. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Melegvizes fürdés eldönti. Ha erősödik-rendeződik, akkor beindult a buli, de lehet jósló is.
2022. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem, még itthon vagyok. azt kifelejtettem, hogy volt 1 óra "pihenő" ebben az egészben
2022. júl. 31. 18:02
 5/20 A kérdező kommentje:
nem igazán múlt a zuhanytól, de nem is erősödnek.
2022. júl. 31. 18:03
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a táskát nézd meg, minden benne van-e, a papírokat (utolsó leletek, kis könyv, személyes okmányok, apasági nyil. vagy házassági kivonat) legyen elrakva. Étkészlet legyen benne. Aztán kezdj el nézni egy filmet, mire a végére érsz valószínűleg tudni fogod, mi ez.
2022. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

minden össze van készítve az autóban már napok óta! :)


köszönöm:) várok még, aztán legfeljebb bemegyünk és hazaküldenek hogy nincs még itt az idő

2022. júl. 31. 18:10
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mikorra vagy ki írva?
2022. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

mostanára :) pontosan már nem is tudom, annyi féle dátumot mondtak.... de a 40. hetet már minden verzióban betöltöttük.

azóta ritkultak a fájások is.

2022. júl. 31. 20:52
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Akkor menj aludni, ki tudja mikor lesz akció. ;)

Nekem mindhárom szülés előtt fél-egy nappal volt egy enyhe hasmenés jellegű dolog, persze ez sem tuti, hogy nálad is így lesz.

2022. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!