Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás alatt ittatok és...

Vajúdás alatt ittatok és mennyit, mit? Mit érdemes ilyenkor leginkább?

Figyelt kérdés
Láttam előre összeállított csomagokat és abba pl powerade sportital volt.
2022. szept. 11. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vizet.

Vittem is, adtak is.

Meg szőlőcukrot ettem.

2022. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

vizet ittam én is. kb 1,5 litert, az alapján, hogy a férjem vagy 3x töltötte újra a félliteres üveget, amivel felszerelkeztem, bár párszor ő is ivott belőle :)

Meg szőlőcukor nálam is ment, és egy kis zabkeksz, amikor nagyon éhes voltam (bár kicsit sem kívántam, őszintén szólva, de valami energiára szükség volt).


Szerintem a sportitalok is teljesen jók, a szülésfelkészítőn javasolták is.

2022. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Vajúdás alatt elvileg nem lehet enni, inni is csak szükség esetén pár kortyot ha véletlen császárra kerülne a sor.

Csak pár szem szőlőcukrot engednek.

Én mindkét szülés után egy egész napi kajamennyiséget ettem meg.

2022. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem engedtek inni. Törölgetgette a férjem a számát vizes ruhával de ennyi.
2022. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Huu de elírta a telefon.

Szóval törölgethette a férjem a számat vizes ruhával. 😄

2022. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Elsőnél (2019) reggel 8kor mentem be, hajnali 2re lett meg a fiam. Nem ehettem, nem ihattam ez idő alatt.


Másodiknál (2021) csak ihattam kortyonként. Ott reggel6kor értem be, 9re meg is lett. Talan ha 1dl víz fogyott

2022. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

3as, ivásra szeretnék csak oda figyelni, mert nem szeretnék újból kicseszni saját magammal. Kb 10-től voltam kórházba elsővel és délután 4 után volt meg, annyira nem ittam semmit, hogy nem tudtam pisilni egyáltalán, elébe szeretnék ennek menni.


Mindenkinek köszönöm a választ!

2022. szept. 11. 16:41
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Vizet ittam, nem szeretek semmi màst. A kòrhàzi ebèdet meg meg bìrtam enni vajúdas alatt. A vacsoràt mar nem, azt a pàrom ette meg. Megmaradt egy krèmleves, szüles utan meg akartam enni, de ottfelejtettük. Azòta is eszembe jut, olyan jòl esett volna ,èjjel nagyon èhes voltam.
2022. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondták nem lehet inni/enni, de csinálja ezt végig így az, akinek két anyja van... Indított szülésem volt, este 10-kor tették fel a ballont és mondták, hogy éjfélig ehetek, reggel 6-ig ihatok. 7-re visznek a szülőszobára, ha addig nem indul magától. Oké. Nem aludtam, mert görcsöltem egész éjjel, majd teltház lett reggelre a szülőszobán, nem kaptam sem reggelit, sem ebédet, délután 2-re lett hely a szülőszobán. Még be sem indult a szülés, már fáradt voltam és kopogtak a szemeim. Én ettem. Nem sokat, de egésznap ettem legalább pár falatokat (sutyiban) és annyit ittam, amennyit jól esett. A szülőszobán is... Bár ott már tényleg csak egy-egy falatot és rengeteg szőlőcukrot. Inni vizet ittam, meg vettem egy sport italt is, az is elfogyott, de a víz jobban esett.
2022. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Csak pár kortyot ihattam, szőlőcukrot nem ehettem. 14 órát vajúdtam, kb vattát köptem, úgy engedtek inni egy keveset. Legközelebb nem leszek ennyire hülye, és nem hagyom magam, ha szomjas leszek akkor iszok.
2022. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!