Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4d-re mikor érdemes leginkább...

4d-re mikor érdemes leginkább menni?

Figyelt kérdés
tudom, ha van rá pénz akkor bármikor... de ha csak 1-2x szeretnék?
2009. szept. 28. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a doki, hogy a 26. hétnél hamarabb nem érdemes. Akkor már teljesen emberi formája van, és amilyen akkor olyan lesz mikor meglátod is. :)

31km

2009. szept. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Amennyiben meg szeretnénk örökíteni a magzatunkat, erre a legcélszerűbb a 2O-25. hét között sort keríteni, mert ilyenkor a baba már elég nagy és mozgékony, de nem annyira nagy, hogy kilógjon a képernyőből. A későbbi felvételeken már nem kapunk teljes képet a pocaklakóról, csak egy nagy fejecske, popsi vagy kezek-lábak jelennek meg külön-külön."

Az előbbit a www.maternet.hu szülésfelkészítő tanfolyamból idéztem neked, hátha hasznos :)

2009. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3-szor voltunk. Az első kettőn azért, ha baj lenne a babával, még az elején derüljön ki (14., 19.hét). Élménynek nem annyira nevezném, még akkor túl pici a baba, hogy bármit is láss belőle. Mármint élmény, persze, mert a babád, de akkor még nagyon pici és csupa csont az egész. Előnye, hogy belefér az egész baba a képbe.

A harmadikon a 27.héten voltunk, az igazi babamozi volt, már jó husis kisbabát láttunk :) Akkor már nem fért bele az egész baba a képbe, csak külön-külön. Nekem ez volt a legjobb élmény :)

2009. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én holnap megyek a 32. hétben leszünk már, és már majdnem késő azt mondták! de nagyon várjuk...
2009. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 26-30 hét között érdemes!
2009. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 25 hetesen voltunk és nagyon jó volt.Formás és gyönyörű:-)))) genetikait is kértünk.Mindent megmért a doki rajta és tökéletes volt.Nekem is aztmondták,hogy a 26-27.hétig jó menni,mert akkor még belefér.Mi nem megyünk többet.
2009. szept. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!