Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Telhet napokba is a fájások...

Telhet napokba is a fájások rendszereződése?

Figyelt kérdés
39+5 hetes kismama vagyok. Jóslóim már hetek óta vannak. A napokban elment a nyákdugó is vérrel keverve. Szombaton voltam a kórházban, mert voltak már összehúzódásaim, de a gép azt mutatta, hogy még nem erős és nem volt rendszeres. A baba jól volt és azóta is mozog, ahogy szokott. Most 8 órája erős alhasi görcseim vannak derékfájással, olyankor alig kapok levegőt. Ezek kb 1 percig tartanak, de csak 7-10 percenként jönnek, teljesen változó. Meleg zuhany hatására enyhült, majd újra kezdődött de nem sűrűsödik. Szombaton azt mondták, hogy csak akkor menjek a kórházba, ha már legalább egy órája 3 percesek. Lehet ez még napok kérdése? Szerdán megyek az orvosomhoz a kiírt napon. Nagyon kimerült vagyok már és se aludni, se enni nem tudok.

2022. okt. 3. 16:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

jezusom, ezek nem normálisak 😔 sajnálom hogy ilyet kell tapasztalnod... mikor amúgy se tudja az ember hogy mikor mi van főleg első babánál... melyik ország, ha szabad kérdezni?

milyen messze van a kórház? kiernek gyorsan a mentők ha kell, lehet őket egyáltalán hívni szüléshez ha úgy van?

próbálj meg beszélni vkivel hogy tartsanak bent, ez nem normális... oké hogy ha jol emlékszem hogy 48/36 óra is lehet a vajúdás első babanal, de ha eddig hagynak, nem lesz erőd nyomni a végére... :/

2022. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
ja és kitartást, reméljük gyorsan túlleszel már a szülésen! bármilyen sz.r is most, megéri!❤️
2022. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
miujság kérdező, mi lett végül?
2022. okt. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Aznap este 11 órára rendszereződtek a fájások 2-3 percesre. (Másik kontinensen vagyunk, szóval a kérdés kiírását követően 7 órával.) Visszamentünk, 5 centire volt kitágulva a méhszáj. Nem tágult tovább, pár óra múlva oxit kaptam. A kitolási szakasz több, mint 2 óra volt, mert nem volt leszállva a baba. Ezt inkább nem részletezem milyen volt. De reggel negyed 10-kor megszületett a kisfiam ❤️.
2022. okt. 10. 21:27
 15/18 A kérdező kommentje:
*Azaz a kiírást követően 13 órával, elszámoltam.
2022. okt. 10. 21:28
 16/18 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezte melyik ország. Kanada.
2022. okt. 10. 21:57
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, sok boldogságot 😙
2022. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2022. okt. 11. 03:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!