Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan kismama aki a...

Van itt olyan kismama aki a Szent Imrében fog szülni? Mit szóltok a kialakult helyzethez?

Figyelt kérdés

Én jan közepére vagyok kiírva, szóval még kivárok, 3 hónapig sok minden lehet. De kicsit sem bíztató, hogy a mai hírek szerint már 14-en felmondtak, a személyzet fele. A Szent Imrében szültem csoportba ki sem engedik rakni a híreket amíg a kórház nem nyilatkozik valamit, de hát nem nyilatkoznak semmit, pedig most elég sok hírportál foglalkozik velük. Szerintem fingjuk sincs hogy hogyan tovább.

Komolyan már gondolkozom inkább hogy szerzek egy bábát vagy otthon szülök, pedig nem vagyok alapvetően ez az alternatív anyuka típus. Az aggodalmaimat tovább erősíti, hogy ha most tényleg ráizgulnak a védőnői pecsétre, akkor is bajban vagyok, mert másik kerületben lakom. Viszont oda nem tudok sajnos bejelentkezni, nem a szülés miatt jelentkeztem át a 11-be, évek óta az Imréhez tartozom, máshol nem is kötelesek ellátni.

Van itt még aki ott szülne? Mikorra vagytok kiírva? Mennyire vagytok bizakodóak?



2022. okt. 20. 11:11
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Amúgy #6 ha te mostanában szülsz, akkor talán még pont nem lesz vészes a helyzet, úgy tudom valameddig még vannak a szülésznők, van felmondási idejük. De megértem, hogy attól még ez a káosz nem bíztató.
2022. okt. 20. 13:22
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A Szent István volt a “sztár” bababarát kórház évekkel ezelőtt a Fővàrosban. Aztán a Főorvos és a vezető szülésznő átment a Róbert Károly Magànkórházba. Akkor nagyon sok orvos ment utánuk, nyilván a több pénz miatt. De az alap szemlélet nem változott. Természetesség pártiak, nekem egyszer sem volt gátmetszésem és kádban vajúdhattam. A csecsemősök mind nagyon segítőkészek (talán egy bunkóval találkoztam, de annyi mindenhol van) De az István jóhíre valahogy apadni kezdett és az Imre lett sztár ezután. Na most onnan is elmennek a Duna Medicalba a jó szakemberek. Szóval az Imre népszerűségének is annyi. Én szívből ajánlom az István kht! Ha szülnék újra oda mennék. Kormos Drnő, Bor Gergő, Kodaj Dr mind jó választás magánrendelésre is.
2022. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
6os aranyóra is van, a terminus túllépés szerintem ugyanúgy van, mint az Imrében 41. hét vége talán. Írj privátban ha van még kérdésed.
2022. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha természetesen szülsz akkor ódákat zengenek róla mert természetes szülés pártiak,ha császáros leszel mint én akkor egy véres rongyként kezelnek,mondván csak megakartad úszni a szülést...
2022. okt. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
14 hol?
2022. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most 2 terhes ismerősöm is van, aki azt mondja, hogy császárt akar, mert nem akar szenvedni. Vannak ilyenek is, de nem általánosít szerintem senki.
2022. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szent Imrében. Nem is szültem ott,inkább Duna medicalba mentem. Először lehordott a portás,aztán leszólt a nővérke,utána flegmán hozzám dobta a doki a papíromat( szó szerint), végül a doki aki műtött volna mindenáron azt akarta, hogy vajúdjak ,pedig pont ezt kellett volna elkerülnöm a császárral agyi ciszta miatt. Ja és több mint 1 órát vártunk a dokira,aztán kiderült hogy csak elfelejtkeztek rólunk, nem kaptunk egy bocsit sőt le lettünk cseszve amiért nagy pocakkal ott várakozom. Éreztem ha a rendszer már itt sem működik,akkor semmi jót nem várhatok egy műtéttől.
2022. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom.
2022. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
79%
Hiaba van leirva a gatmetszes, oxi,aranyora minden kutyafuke. Pecsen is ki volt. Bababarat korhaz ,aham bemesz szo nelkul visznek beontesre. Szo nelkul szurjak az oxit. Kanult is alapbol, anelkul be se mehetsz a szuloszobara. Vegig hanyatt fekhetsz egy agyon ,mert a gephez vagy kotve es haborogva neznek rad,ha setalnal, dehat a szivhangot akkor hogy figyelik stb. Aranyora nuku, elvittek a babat aztan megkaptam 3 ora mulva. Azota se tudom mit csinaltak vele. Ugyhogy tokmindegy hova mesz, ugyis az lesz, amit az ugyeletes akar,nem amit te :(
2022. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
69%
Ez hülyeség, háromszor szültem az Istvánban és ott semmi ilyesmi nem volt, nem mindegy hova megy..
2022. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!