Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jósló lenne? Kicsit hosszú...

Jósló lenne? Kicsit hosszú lett lejjebb

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jelenleg 39+3 járok elvileg, kb egy hete vannak ilyen furcsa fájdalmaim amiket nem igazán tudok hova tenni.

Egy hete vasárnap sétálgatás közben (konyhába, mosdóba) jöttek ezek a hüvely nyilalások, teljesen rendszertelenül, volt hogy egymás után jött háromszor kb fél percig tartott a fájdalom, majd kb egy másfél perc pihi és újra jött, volt hogy 10 perc is eltelt két ilyen között, zuhanyoztam, de attól sem múlt túlzottan, kicsit üldögéltem a kanapén és akkor elmúlt, majd később eltudtam aludni is.

Azóta is vannak ilyen összevissza fákdalmak.


Viszont most hajnalban gyakran felriadtam a fájdalomra, mintha égne a méhem, alhasam vagy nemis tudom, mensi görcseim nem voltak sose ahhoz nem tudom hasonlítani. 5:30kor elkezdtem mérni, de eleg rendszertelenek voltak, az elején 10 percenként jött vagy háromszor, utána volt 25, 15 perces is. Ma egésznap érzem ezt a fájdalmat, hol erősebb, hol gyengébb. Ez jósló lehet vagy valami teljesen mas fájdalom? Ha igazi akkor mit kellenne tennem, hogy akkor rendesen meginduljon? Sétálgassak? Első baba, teljesen tanácstalan vagyok, kórházba nem mennék, amíg nem muszáj a bánásmódjuk miatt..



2022. nov. 19. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodj meg! Amikor igazán beindul a mulatság, akkor nem leszel ennyire bizonytalan 😂 Nekem csak aznap voltak jóslók, amikor beindult a szülés. Ne méregesd még, csak ha érzed, hogy valami rendszer van benne. Valószínűleg mocskosul fog fájni is, egyre jobban :) És főként ne tegyél semmit, hogy rendesen meginduljon. Csak csináld amit egyébként csinálnál. Simán lehet, hogy holnap már babázol, de az is lehet, hogy az egész abbamarad, és csak 2 hét múlva :)
2022. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Próbálok megnyugodni, csak indítást sem szeretnék, főleg kézzel tágítva... 🤷🏻‍♀️

2022. nov. 19. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Közlöd az orvossal, hogy nem szeretnél semmilyen indokolatlan rásegítést. Aztán majd te eldöntöd, hogy indokolt volt, e vagy sem. Nyilván jobban tudod.
2022. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez így leírva szerintem jóslófájás, de könnyen átcsaphat igaziba is. Nekem se volt túl rendszeres a rendes fájás se, de az egyértelmű lett, hogy na ez már tuti olyan fájás. Nem tudtam közben levegőt se venni, nemhogy járkálni meg ilyenek. Csinálj mindent úgy, ahogy szoktál, ha egy ponton túl már nem bírsz pl elmenni se kapaszkodás nélkül a kanapéig úgy fáj, az biztos, hogy a vajúdó fájdalom.
2022. nov. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Hátha valakinek még basznos lehet. Közben kiderült, hogy igazi fájások voltak, szerencsére annyira idegesítő volt, hogy nem tudom mi lehet a helyzet a babával, illetve első is, hogy inkább ügyeletre mentünk hajnalban vasárnap.

Nem voltak olyan jellegű fájásaim, mint utolsónak, vajúdás közben sem, pedig oxit is kaptam, érzéstelenítőt nem..

A lényeg, hogy még aznalra meglett a kislányunk, kisebbnagyobb komplikációkkal, de tanácsos rögtön orvoshoz fordulni, ha valaki hasonlóan lenne. 🤗

2022. nov. 24. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!