Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Számítanak egyáltalán ezek a...

Számítanak egyáltalán ezek a dolgok szülésnél?

Figyelt kérdés

Én semminek nem néztem utána és pocsék szülésem is volt. De tudom, léteznek ilyen tanfolyamok, meditáció,jóga,felkészítés meg minden amiért pénzt kérhetnek. De vajon számít ez bármit?

Nekem problémamentes terhességem volt, bejártam végig dolgozni, csak tömegközlekedéssel jártam,sokat mozogtam. Nem akartam arra gondolni,hogy jajj,mi lesz,meg fel kéne készülni. Aztán a baba olyan jól érezte magát odabent,hogy indítani kellett. Repesztes,oxitocin. Pocsék volt. De ha "felkészültem" volna, ugyanez lett volna,nem? Most a másodikon gondolkozunk, de szerintem az programcsászár lenne. Vagy inkább menjek ilyen mindenféle izére,és akkor majd tök sima lesz minden természetesen?


2022. nov. 26. 21:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem..

Mikor felkèszülten mentem szülni egèsz màs volt… viszont vannak, amin semmi nem vàltozatt, az is tèny

2022. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Mmint igen…csak som dolgot írtàl.. a”nem” a “de ha felkèszültem volna ugyanez lett volna”- ra szòlt..

Nem biztos..


A 2. Egy villàm szülès volt sèrülèsmentesen.. az elsônèl volt minden, csak csàszàr nem

2022. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Jo,de miert volt villamszules? Alkalmaztal vmi technikat? :D
2022. nov. 26. 21:20
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Uh, hogy hány olyan sztorit olvasni blogokon ahol anyuka felkészült a háborítatlan, orgazmikus hipnoszülésre - aztán csak nem az lett belőle.

Szerintem erre igazán nem lehet felkészülni, főként az első szülésre nem.

2022. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Persze, felkészülhetsz, de senki sem garantálja, hogy nem lesz pl farfekvéses :(
2022. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Én a felkészüléstől nem is azt várom igazán, hogy fizikailag, hanem hogy lelkileg lesz könnyebb. Kivéve a pilatest. Attól azt várom a felèpülés lesz könnyebb majd.
2022. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

Hát nem pont jógára meg meditációra mennék, de érdemes készülni, igen.

Az első szülésem nekem is repesztés, oxi volt, és pont a rossz élmény miatt kezdtem a második terhességem úgy, hogy tudatosan készültem. Rájöttem, mennyi hülyeség köti le elsőre az ember figyelmét, pedig ha valaki akar, alaposan fel tud készülni.

Ha nem lett volna végül az első császár, a másodikat itthon szültem volna.

2022. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A túlhordást is hogy lehetett volna megúszni? Arra már minden praktikát bevetettem megse jott magatol a baba..
2022. nov. 26. 21:23
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk ha felkészülsz, nem mész bele bizonyos beavatkozásokba, tudod, mi az "élettani szülés", tiltakozol, ha szülészeti erőszakkal támadnak be, stb. Ehhez nem kell tanfolyam, a neten már rengeteg információ van. Pl. face-en Másállapotot a szülészetben csoportban ezért dolgozunk.

Tájékozódj, tanulj. Nem garantált a programcsászár, sima szülésed is lehet másodjára.

2022. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem a te hibád volt, ami történt. Ha a gyereked és te is jól voltatok, akkor valószínűleg várhattak volna az indítàssal. Ez az orvosok hibája. Magukat vèdik a perek ellen meg szokásból indìtanak. Ha utànaolvasol, ès kiàllsz magatokèrt, elutasítod az indìtàst, akkor lehet mèg gonoszabbul bànnak veled később szülès közben.

Sok minden azon múlik, kik vannak szülès közben körülötted. Hagynak-e szülni.

2022. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!