Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, hogy valaki aszexuá...

Van olyan, hogy valaki aszexuális lesz szülés után?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem, és nem szeretnék többet szexelni. Borzalmas trauma ért a vajúdásnál, szülésnél. Nagyon fájt, amikor nyúlkáltak bennem, meg a vajúdás, a szülés is leírhatatlanul fájt. Ebből kifolyólag a szexre is úgy gondolok, hogy ne érjen senki hozzám ott lent. Inkább azt a területet a párom se piszkálja többet sehogy. Kívánni se kívánom amúgy a szexet, pedig régen elég nagy volt a szexuális étvágyam. Ez most nulla lett, plusz jön hozzá a rettegés is, hogy ott fájdalom ér. Ezt a traumát nem fogom elfelejteni soha. 2. gyereket nyilván nem szeretnék.
2022. nov. 27. 08:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14%
Na ezer nem kell pulya
2022. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
41%
11. Hát légyszi neked ne is legyen, ne keserítsd meg egy gyerek életet se 🙃
2022. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem van akinél félrement a kérdés értelmezése. Nem hiszem, hogy a romantika becsempészésével lenne gond. A kérdezőt szülés közben érték olyan traumák, amiket nem tud feldolgozni. Valószínűleg szülés utáni depressziója is lehet, de ezzel óvatosan kell bánni. Érdemes elmenni szakemberhez ezzel, mert párkapcsolati gondok is adódhatnak.
2022. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
35%
13. Már miért ne lehetne a romantikát is becsempészni. Igenis fontos a kommunikáció és hogy szex nélkül is fenntartsák a romantikát. Szerintem nálad csúszott félre az értelmezése a szexualitásnak ha szerinted ez nem fontos.
2022. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%
Én ugyanezt mondtam pár hónappal szülés után. De most 6 évvel utána mégis a 2.on gondolkodok.
2022. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

11-es na ezt aztán érdemes volt kiírni 😂

Jobb ha te se szülsz gyereket

2023. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!